Heifer Mini Taşlama ve Gravür Seti 59 TL - BİM 26 Eylül

Başlatan Saruman, 23 Eylül 2014, 20:51:02

zengdai

Alıntı YapHocam madren ucunu nerden sipariş edebilirim.(internet üzerinden olmak kaydıyla ) Kaç numara madren olmalı .
Mandren için bunlar olacaktır.
http://www.hirdavat.com/Dremel-Penset-ve-Mandren-Dremel-4486-Mandren-Penset-Gerektirmeyen-.html
http://www.hirdavat.com/Dremel-Penset-ve-Mandren-Dremel-4485-Mandren-Kiti.html

Bende dremel marka almıştım çok kullanışlı. Uç setleri çok kıymetli, zaten uçlar set halinde o fiyata satılıyor. 
Küçük bir tavsiye makinanızı kesinlikle zorlamayın yoksa ilk gün sargısını yakarsınız. Dinlendirerek çalıştırmayıda tavsiye ediyorum

Recep METE

printf(lcd_putc,"\f  Ne kadar okursan oku, bilgine, yakışır şekilde davranmıyorsan cahilsin demektir.  \n   semfero");d

MT

Her bim'e sadece 2 adet gelmiş yarım saat içinde  3 tane BİM gezdim 3'ünde de tükenmiş. Alacak olan acele etsin :-/

Saruman

t2

40-50 km gidin. ufak kasabaları dolaşın oralarda vardır. 50 lira benzin parası.

Kabil ATICI

Özel ürün olduğu zaman daha bim veya hangi mağza ise daha açılmadan millet kapı önünde kuyruk oluyor...
ambar7

t2

Kabil ATICI

Bu işin büyüğü küçüğü veya ucuzu pahalısı yok... Her zaman için arz talep olayında, arz az olduğunda insanlar bir şeklide erişim olanaklarını sonuna kadar zorluyorlar.
ambar7

Recep METE

2 adet gelmiş. Dakika farkıyla alamadım.Bir dahaki sefer kaldı.
printf(lcd_putc,"\f  Ne kadar okursan oku, bilgine, yakışır şekilde davranmıyorsan cahilsin demektir.  \n   semfero");d

ayhani

Ben aldım ürün gayet güzel ve kaliteli duruyor, ayrıca kutusuda güzel takım çantası gibi iki yana açılıyor. Az önce altıntkayanın kutuları ile test ettim, çok yüksek devirde kutuları keserken kenarlarda erimeler var fakat çabak düzeltici uç ile giderilir. Devri düşürerek sorunu bir nebze aştım. Zaten burada bir arkadaş aynı sorunun dremel markasi içinde olduğunu söylemişti.
En iyi bildiğim şey hiçbir şey bilmediğimdir.

restore

bende aldım. gayet yeterli .  askı teli var  ama içersinden askısı cıkmıyor.  ısınmadan  ve yükteki devrini fazla düşürmeden/kilitlemeden kullanılabilinir.  tabiki  profesyonel kullanıma uygun değil.  kömür kapakları avantaj ve dezavantaj olabilir.  kasiyer  fişini kaybetmeyin diye uyardı :) heran iade edebilirsiniz diye algıladım.

haftaya  elektrikli testere ve taşlama gelecek sanırım.

K46

Ben de ucuna dremel 4486 mandreni takarız, babalar gibi kullanırız diyordum ama, dremel 4486 vb. mandrenler bu cihaza takılamıyor, mil çapları farklı.
Bak, ibret al, yere düşen yaprağa, O da eskiden, yukarıdan bakardı toprağa!

mc_307

demircan

ucuz  etin yahnisi yenmez..  aynısı bendede var baya bir zaman kullandım ama şimdi dremelaldım memnunum ..
Direnç kızarsa kondansatörün tepesi atarmiş..

ayhani

Alıntı yapılan: demircan - 27 Eylül 2014, 00:41:15
ucuz  etin yahnisi yenmez..  aynısı bendede var baya bir zaman kullandım ama şimdi dremelaldım memnunum ..

Hocam mutlaka fark vardır. Siz ne farklar gördünüz yazarmısınız.
En iyi bildiğim şey hiçbir şey bilmediğimdir.