Heifer Mini Taşlama ve Gravür Seti 59 TL - BİM 26 Eylül

Başlatan Saruman, 23 Eylül 2014, 20:51:02

zamzam23

Gittim kalmamış diyen arkadaşlar için,

bizim burdaki BIMde 3 tane vardı. 3ünüde aldım. Biri bana. Diğerlerini size gönderebilirim. fiyat 59TL.  yarına kdr sizden dönüş alamazsam geri iade edicem öyle anlaştık BIMle. param yanmasın :)

LukeSkywalker

Bende koçtaş'ın sattığı PP DM160-B modeli var. Esnek aparata 1mm matkap ucu sorunsuz takılabiliyor ek parça gerektirmeden.

omereliusuk

Recep METE

Bende bugün aldım.Yetkili çalışanlar başka ilçedeki BİM den getirttiler.Gayet te güzelmiş,iyiki almışım.Bu fiyata bundan iyisi can sağlığı.2 yılda garanti verdiler.Sormak istediğim bu aleti takmak için askıyı nasıl veya nereden temin edebilirim.
printf(lcd_putc,"\f  Ne kadar okursan oku, bilgine, yakışır şekilde davranmıyorsan cahilsin demektir.  \n   semfero");d

pea

Ben de bugün arkadaşım için aldım bir tane. Garanti işini sorunca kasiyer uzun uzun kutuyu inceledi, "kutuda bir şey yazmıyor valla" dedi sağolsun.
Birkaç yorum yazacaktım ama şöyle bir incelemeye denk geldim. Diyeceklerimi özetlemişler zaten. http://teknoseyir.com/inceleme/heifer-el-motoru

Bende Dremel 300 var. Aldığım günden beri pahalılığına küfredip duruyorum. Dremel'in anahtarsız mandreni bile Heifer'in yarı fiyatı sadece. Her şeyi çok pahalı. Ama bu Heifer'i gördükten sonra az da olsa hak verdim.
Esnek mili taktım alete, 2. hızdan itibaren boşta çalışmasına rağmen fırçalardan kıvılcım atmaya başladı.
Hem esnek milin hem de aletin ucu çok yalpalıyor.
Dremel'in anahtarsız mandren ile uyumlu değil.
Esnek mil Dremel+anahtarsız mandren ile uyumlu değil.

PCB için alacaksanız almayın. Ancak Dremel, Proxxon ya da MacAllister'ınız varsa aksesuarları için alabilirsiniz. Heifer'i de yedek işler için kullanırsınız. Motor ve esnek mil zaten bir süre sonra elinizde kalır, aksesuarları da asıl alette kullanırsınız.

Recep METE

Arkadaşlar, "dakika bir gol bir" gibi olacak ama aldığım bu setin "elmas kesme diskini" kaybettim.Bu markanın aksesuar  parçalarını nereden temin edebiliriz.Taşlama makinesinin en önemli parçasıydı kaybettiğim.Ya da bu markaya uygun nasıl bir şey alabilirim.Yorumlarınızı bekliyorum.
printf(lcd_putc,"\f  Ne kadar okursan oku, bilgine, yakışır şekilde davranmıyorsan cahilsin demektir.  \n   semfero");d

mehmet

İstanbul Karaköy piyasasında her
çeşidini bulmanız mümkün. Ayrıca yapı
marketlerde de aksesuarları bululnmakta.
Olan olmuştur,
olacak olan da olmuştur.
Olacak bir şey yoktur.
---------------------------------------------
http://www.mehmetbilgi.net.tr

kudretuzuner

Merhaba,
Uzun süredir bu ürünü kullanmaktayım.Regüle devresini kendim yaptım.İstanbul'da satışı yapılan yer var mı?

Amatör

shit_4_u

Merhaba. Elinizde kaldı ise ben bir adet istiyorum.

Alıntı yapılan: zamzam23 - 27 Eylül 2014, 10:47:30
Gittim kalmamış diyen arkadaşlar için,

bizim burdaki BIMde 3 tane vardı. 3ünüde aldım. Biri bana. Diğerlerini size gönderebilirim. fiyat 59TL.  yarına kdr sizden dönüş alamazsam geri iade edicem öyle anlaştık BIMle. param yanmasın :)

(Resim gizlendi görmek için tıklayın.)

zamzam23

Öncelikle hoşgeldin.

özel mesajlarına bakar mısın?

serkas

zamzam23

Alıntı yapılan: serkas - 29 Eylül 2014, 11:54:10
zamzam23 elinde varmı halen bu üründen...
Siz de hoşgeldiniz.
Picproje daimi üyelerine faydamız olsun diye almıştım dışarıdan gelen arkadaşlara nasip oldu:)

son 1 tane kaldı onu da size verelim. detayları özelden gönderdim bakarsınız.

learner

Bazıları ürün için çöp dedi bazıları ürünü almak için foruma üye oldu :)

EGE

Çöp demek yanlış olur o paraya bence çok iyi .