Parlak Beyaz ve Kırmızı led temin edebileyeceğim bir yer ?

Başlatan sigmoid, 11 Ekim 2014, 11:15:59

sigmoid

Kaliteli 5mm dar açılı parlak led temin edebileceğim sadece led satışı yapan hangi firmayı tavsiye edersiniz? Aldığım ledin üreticisini ve kodunu bilmek istiyorum.

teşekkür ederim.

OG

Alıntı Yapsadece led satışı yapan hangi firmayı
Firmayımı satın alacaksınız?
Şartlarınız çok ağır. Çağrı yapın bakalım hangi firma kabul edecek.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

sigmoid

:D yok canım etimiz ne budumuz ne.
1000 adet ultra parlak beyaz, 1000 adet ultra parlak kırmızı led alacağım. Kendi çapımızda yarı hobi yarı profesyonel çalışıyoruz. Karaköyde led satışı üzerine uzmanlaşmış bir yer arıyorum. Direk bir dükkana dalıp alışveriş yapmak hoşuma gitmiyor. Adını söylemek istemediğim bir firma ithal ettiği ledleri kendi kodlarını ekliyordu ve ledin hangi firma tarafından üretildiğini ve datasheet bilgilerine ulaşamıyordum. Aldığım ledin ne olduğunu bilmek sadece istiyorum.

Melih1802

Alıntı yapılan: sigmoid - 11 Ekim 2014, 11:34:22
:D yok canım etimiz ne budumuz ne.
1000 adet ultra parlak beyaz, 1000 adet ultra parlak kırmızı led alacağım. Kendi çapımızda yarı hobi yarı profesyonel çalışıyoruz. Karaköyde led satışı üzerine uzmanlaşmış bir yer arıyorum. Direk bir dükkana dalıp alışveriş yapmak hoşuma gitmiyor. Adını söylemek istemediğim bir firma ithal ettiği ledleri kendi kodlarını ekliyordu ve ledin hangi firma tarafından üretildiğini ve datasheet bilgilerine ulaşamıyordum. Aldığım ledin ne olduğunu bilmek sadece istiyorum.

Kılavuz Elektronik.

Ledleri kaliteli olduğundan bir miktar daha pahallıdır.

sigmoid

Aliexpress'ten led , pic, smd direnç, transistör kondansatör satan güvenilir satıcılar kimlerdir.

sigmoid

Bankalar caddesindeki İlker Elektronikten Hi-LED firmasının ledlerini satın aldım. Yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.

Aliexpress'ten PIC ve regülatör entegresi alsam sorun yaşar mıyım? Fiyatlar piyasaya göre birazcık ucuz ama bu riske girmeye değer mi? Alacağım en fazla 100'er adet.