Hava akışı ile yağmur damlalarını dağıtan görünmeyen şemsiye

Başlatan OG, 16 Ekim 2014, 09:47:46

volkii

etraftaki insanlara çok fazla ıslatır bence bu şemsiye, hele bide bunu taşıyanın boyu kısaysa yandık

Karamel

Alıntı yapılan: Maxim - 16 Ekim 2014, 17:46:52
gereksiz birşey, fantaziden öteye geçmez.

aklıma pic 16F628 de usb çalıştıranlar geldi
günlerce uğraş uğraş işte yaptım!
yaptında ne oldu?

Alıntı yapılan: Maxim - 16 Ekim 2014, 20:00:21
peki kaybedilen vaktin önemi yokmu :)
hemen yan tarafta usb li işlemci duruyor? onunla uğraşmak daha iyi olmazmı mesela

maxim hocam forumda sizin boyle bir paylasiminiz vardi diye hatirliyorum. 16f628 e software usb kodlari yazildigi icin cok mutlu olmussunuz? yazin neredeyse forumun tamamini okumustum(eski mesajlari) bulabilirsem konunun linkini buraya yazacagim :)

mesaj birleştirme:: 16 Ekim 2014, 22:22:13

buldum ::)

https://www.picproje.org/index.php/topic,39350.msg288334.html#msg288334

Maxim

Alıntı yapılan: Karamel - 16 Ekim 2014, 21:17:24

maxim hocam forumda sizin boyle bir paylasiminiz vardi diye hatirliyorum. 16f628 e software usb kodlari yazildigi icin cok mutlu olmussunuz? yazin neredeyse forumun tamamini okumustum(eski mesajlari) bulabilirsem konunun linkini buraya yazacagim :)

mesaj birleştirme:: 16 Ekim 2014, 22:22:13

buldum ::)

https://www.picproje.org/index.php/topic,39350.msg288334.html#msg288334

yani mutlu olduğum falan yok, desteklediğimde yok
orada anlamayan birine açıkladığım gibi buradada yazmama hiç gerek yok, aynısı orada yazıyor çünkü.
eski işlemcide usb yapılabiliyormu? evet yapılıyor. demekki güncel işlemcilerde neler yapılmaz.

z

Mesela usb donanimi olan islemcilerle asagidaki projeyi yapamazsiniz.

Yapabilmek icin 16F628 islemci ile yapilan projeyi cok iyi anlamak gerekir.

Projeye gelince;

PC ile USB donanimli bir islemci usb hat uzerinden konusmaktadir.  Bir baska islemci ile hatti dinleyip gidip gelen verileri ogrenmek istiyoruz.

Alin size usb donaniminin hic bir ise yaramayacagi sorun kaynagi.
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

Karamel

Alıntı yapılan: Maxim - 16 Ekim 2014, 23:55:02
yani mutlu olduğum falan yok, desteklediğimde yok
orada anlamayan birine açıkladığım gibi buradada yazmama hiç gerek yok, aynısı orada yazıyor çünkü.
eski işlemcide usb yapılabiliyormu? evet yapılıyor. demekki güncel işlemcilerde neler yapılmaz.

maxim hocam. mesajinizi okudugumda bende sanki heyecanla buyuk bir hevesle yazmissiniz izlenimi olmustu. o yuzden bende aradim buldum ve buraya linkini gonderdim ama mesajinizi yanlis yorumlamisim. ozur dilerim hocam....  :-\

Maxim

Alıntı yapılan: Karamel - 18 Ekim 2014, 12:18:40
maxim hocam. mesajinizi okudugumda bende sanki heyecanla buyuk bir hevesle yazmissiniz izlenimi olmustu. o yuzden bende aradim buldum ve buraya linkini gonderdim ama mesajinizi yanlis yorumlamisim. ozur dilerim hocam....  :-\
estağfurullah sorun yok
beni anladığına sevindim :)