Demir profil satıcılarına iyilik yapalım.

Başlatan z, 07 Nisan 2015, 17:17:28

hgs

Hangi programı kullandıklarını bilmiyorum. Ben en az fire ile nasıl uygun boyutlarda kestiririm diye hesap yapmıştım gitmeden önce. O kadar çok düşünmeye gerek bir durum yokmuş. Zaten en uygun şekilde hesaplayıp çok az fire verilmesi sağlanıyor.

F.T

Alıntı yapılan: F.T - 07 Nisan 2015, 17:55:57
mobilyacılarda bu tip kesimler için optimizasyon programları kullanılıyor iyi paralara satın alıyorlar.mesela ottimo perfect cut.
Hakk şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

engerex

mert3162

Alıntı yapılan: engerex - 07 Nisan 2015, 17:55:24
Hazırda böyle bir uygulamanın var olması bizim üzerinde düşünmemize engel olmamalı.
şuana kadar başlığın altında gördüğüm en iyi yorum

zihniyet "devrim arabalarındaki" gibi oldu sanki biraz "adamlar zaten yapmış uğraşmayalım" fikrinden öte bunun mantığını kavramaya çalışalım yeni bir alogaritma üzerine fikir beyan edelim fikriyle yola çıkmalıyız bencede hatta uygulamayı excelde yaparsak tabletlerde ve telefonlarda çalışır bir şey yaparsak daha kullanışlı olur gibime geliyor sonuçta herkesin elinde bir akıllı telefon tablet vs cihaz var bence hoş bir fikir üzerinde çalışmaya değer eve gittiğimde araştırmaya başlıyorum e^st üstadım
|^^^^^^^^^^^^\ ||\
|__PICPROJE.ORG __
||'""|""\___
| _____________ l | |__|__|___| )
(@!)!(@)"""""**|(@) (@)****|(@)---------

Üstadlarım nonstradam & Logan