ccs e-book

Başlatan kara_kalem, 03 Haziran 2005, 17:29:22

Cetinal

hocam bu ccs book taki max7219 u için driver dosyası  lazım bulamadım internetten :S
aslında buldum çoğu 8051 için yardımcı olurmusunuz

necati

[email]entegreterbiyecisi@yahoo.com[/email]

ground

Alıntı yapılan: "necati"http://tech.groups.yahoo.com/group/elektronik_sebil/files/max7219

Merhaba sanırım bu grup üye alımı yapmıyor. Yeni üyelerin yararlanabilmesi için diğer gruplara atarsanız sevinirim.
⌒╮'╭⌒╮⌒╮.
╱◥██◣                  
| 田︱田田|              
╬╬╬╬╬╬╬╬╬

Picproje - Sözde değil özde paylaşım..

Cetinal

evet hocam lütfen herhangi bir upload sitesine yükleyin

necati

[email]entegreterbiyecisi@yahoo.com[/email]

respected

http://rapidshare.com/files/11730985/max7219.rar.html
Ders notlarında anlatmıştım ama yinede dosya olarak vereyim

XX_CİHAN_XX

@respected hocamın hazırladıgı ccs book elınde olan var mı?
Link ölmüş yenilenirse sevinirim...
Yirmi yaşındaki bir insan, dünyayı değiştirmek ister . Yetmiş yaşına gelince , yine dünyayı değiştirmek ister, ama yapamayacağını bilir.

picman

arkadaşlar hayırlı günler şu ccs book'u elinde olan varsa lütfen biryere upload etsin benimgibi bu işi biran önce öğremek isteyen birsürü arkadaş var . saygılarmı sunuyorum
Bilgi paylaştıkça artar..

KAZIMUGUR

alieren

merhaba ben kisa bir suredir c ebasladim.daha yeniyim.turkce kaynak sikintisi var.yeni baslayanlar icin daha ayrintili doyurucu bilgi gerekli.ozellikle orneklerle desteklenmesi gerekiyor.ben ozellikle rf konusunda genel bir teorik ve ornek yok denecek kadar az.bence bu konularada deginmek gerekiyor.cok ilgi toplayacagindan eminim.usart ornekleri oluyor.direk ama rf olsa daha iyi olacagini dusunuyorum.ben bir sure asembly ile calisiyordum.rf konusunda fazla bir gelisim saglayamadim.bitazda c egecmemin bir nedenide bu.hakimiyet saglamak acindan c daha iyi gozukuyor.asembly de programa mudahale etmek daha zor.en azinda oyle bir kaniya ulastim.herkese katkilarindan dolayi teşekkürler.basarilar...

ibo1973

pic basic pro kulanması kolay öğrenmesi kolay olmasına rağmen ciddi projeler yapmaktan çok uzak bir program olduğunu bazı konularada çok eksikleri olduğunu farkettiğim den beri sanırım ccs ile devam edicem bundan sonra işlerime bu anlamda hazırladığınız türkçe döküman ve yardımcı olabilicek hertürlü bilgi için çok teşşekür ederim .

OG

Alıntı yapılan: "ibo1973"pic basic pro kulanması kolay öğrenmesi kolay olmasına rağmen ciddi projeler yapmaktan çok uzak bir program olduğunu bazı konularada çok eksikleri olduğunu farkettiğim
Basic çalışıyorsan Proton+ ı deneyebilirsin. PBP den çok ileri olduğunu hatırlatayım.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

papsukkal

3 senedir kimsenin bu sayfayı arayıp sormaması kötü olmuş. en azından eldeki bilgiler derlenip buradan verilse idi faydalı olurdu.

ne yapalın CCSyi biz de 3 günde değil 6 günde öğreniriz :cry:

KIRIKDR

Arkadaşlar o e book u ben okudum fakat çok karısık yeni başlayan birisi için kesinlikle tavsiye etmiyorum zaman kaybıdır.Serdar Çiçek'in ccs-c kitabı var alıp onu okursanız çok kısa sürede öğrenirsiniz içersinde uygulamalar da var çok harika bir kitap ccs-c için  yeni öğreniyorsanız kesinlikle tavsiye ederim..