Led + PCB

Başlatan CaFFeiNe, 03 Haziran 2005, 21:13:57

CaFFeiNe

merhaba

uygun fiyatlı ve kaliteli günışığında görülebilen ledleri nereden bulabilirim acaba bilen varmı 500-1000 adet kadar gerekiyor kırmızı,yeşil,mavi renklerde
ayrıca yine uygun fiyatlı ve kaliteli çift yüzlü delik içi kaplamalı eleman baskılı (silkscreen galiba) baskı devre nerelerde yaptırabilirim grafsana sordum fiyatları biraz yüksek gibi geldi

hayalet34

s.a
kardeş en uygun karaköyden bulursun

ben de oradan uygun alırım..

oturduğun yer neresi

CaFFeiNe

istanbul dışında oturuyorum ama dert değil arasıra malzeme almak için karaköye gidiyorum
sen kimden alıyorsun ve fiyatlar nasıl mesela geçenlerde ben şadan'dan aldım kırmızı led 300bin mavi 500bin yeşil 750bin (günışığında görünenlerden şeffaf kılıflı) perakende fiyatı 500-1000 adet için sormadım nekadar

hayalet34

belli aldığım yer yok
ilk önce fiyat araştırması yaparım
en uygun ve kaliteli hangisiyse oradan alırım...
bazen ucuz oluyor
alıyorsun 100 adet bi bakıyorum 10 tanesini patlak

otm

istanbul kozyatağında daha önce yüyüyen yazı ve döviz panosu yaparken toptan led ve dsplay aldığım yer vardı.direkt yurtdışından getirip türkiyede dağıtımlarını yapıyorlardı ve fiyatları oldukça uygundu sizin için bir araştırırım firmanın tel ve adresinide veririm bir görüşürsünüz.

salim ALTIN

merhaba.