11. GERİ DÖNÜŞÜM ve ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ FUARI _ Teknolojik Gezilerim -47-

Başlatan elekTRofizikci, 16 Haziran 2015, 10:10:41

elekTRofizikci

11. GERİ DÖNÜŞÜM ve ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ FUARI _ Teknolojik Gezilerim -47-
11. Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı. REW İstanbul. Merak ettiğim bir fuardı. gittim gördüm merakımı giderdim.  Giriş salonunda da iş sağlığı-güvenliği fuarı vardı. Onda da hızlıca bir tur attım. Merak edenlere iyi seyirler...
https://youtu.be/HQlHXnRlKJA
"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede www.elektrofizikci.com

miyago

Paylaşımların benim için çok kıymetli. Teşekkür ederim. İlgiyle takip ediyorum.

elekTRofizikci

Alıntı yapılan: miyago - 16 Haziran 2015, 10:28:27
Paylaşımların benim için çok kıymetli. Teşekkür ederim. İlgiyle takip ediyorum.
Çok sevindim. Geri dönüşünüz için bende teşekkür ederim, mutlu ettiniz beni. Sağlıcakla kalın!
"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede www.elektrofizikci.com

tekosis

elinize sağlık. bu videolar bir şekilde üretim yapmak isteyenleri de tetikler umarım.
İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendin bilmezsin, bu nice okumaktır.