STM 32F7 ile 4.3" WQVGA TFT LCD capacitive touch uygulaması

Başlatan _PICMAN_, 14 Eylül 2015, 00:12:51

HasanAlphan


işte yukarıdaki ekran görüntüsü varya hocam tubitak yazan ekran benim istediğim burada çalıştıra bastığımda o ekranın gelmesi bunun yapamıyorum bir türlü

yldzelektronik

Verdiğim linki takip ettiniz mi? Orada başlangıç kılavuzu var. Orayı baştan sona takip edin. Takıldığınız yerde yardımcı olmaya çalışalım. Neler yaptınız şimdiye kadar?

CubeMX ile oluşturulan proje üzerinden TouchGFX çalıştırmazsanız sonradan eklemek sıkıntı oluyor.

Edit: Hatanın detaylarını da yazın lütfen.
Kişinin başına gelen hayır Allah'tandır. Kişinin başına gelen şer nefsindendir. Nefislerimizle kendimize zulüm ediyoruz.

HasanAlphan

Hocam ben size hatanın tüm detaylı yazıyorum daha hızlı etkileşimde olabileceğimiz bir yer varmı hızlı cevap alıp verebilmek için böyle bir arayüz hazırladım touch gfx kullanarak benim amacım daha önce keilde kodladığım projeyi bu ara yüze entegre etmek aslında temel olarak çok uğraştım buraya entegre etmeye fakat bir çok yol denedim ben cubemx kullanmıyorum direk olarak keilde kodumu yazdım touch gfx ile de bir arayüz oluşturdum ve bu arayüzü koduma entegre etmek istiyorum yani resimdeki arayüzde run a bastığımda bana keildeki yazdığım kod ekranını getirmesini istiyorum eğer sizinle daha hızlı etkileşime gececeğimiz bir yer olursa problemimi size daha hızlı aktarabilirim demek istediklerimi size daha iyi anlatabilirim mail adresim hasanalphancelik@gmail.com teamwieverden bağlanarak size sesli olarak ne demek istediğimi anlatsam daha iyi olur gerçekten bu projeyi tamamlamam gerekiyor aramadığım döküman yazmadığım yer kalmadı ya kimse bu işle uğraşmamış yada ilgilenmek istemiyor sizi bulduğum için sanslıyım daha önce uğraşmıssınız tamamen yapamasak bile bir fikir verebilirsiniz en azından ST Community de açtığım başlıklarda çok çok detaylı anlattım buraya bakabilirmisiniz https://community.st.com/s/question/0D50X0000BJ08pUSQR/integrate-touch-code-with-touchgfx
https://community.st.com/s/question/0D50X0000BJ0AnKSQV/pressing-the-button-brings-up-the-project-screen-i-need-to-help
https://community.st.com/s/question/0D50X0000BJ05hcSQB/integrating-my-touch-project-with-touchgfx

yldzelektronik

Kişinin başına gelen hayır Allah'tandır. Kişinin başına gelen şer nefsindendir. Nefislerimizle kendimize zulüm ediyoruz.

Yasal Uyarı: Picproje.org sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Picproje.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.