2015 ST Mikrodenetleyici ve Analog Seminerleri

Başlatan selimkoc, 14 Ekim 2015, 11:09:12

selimkoc

20 Ekim 2015 Salı,  Ankara Wyndham Hotel

21 Ekim 2015 Çarşamba, Istanbul Radison Blu Hotel Asia

Tüm katılımcılara STM32F429I-DISCO (TFT'li) kit verilecektir.

İlgili projesini belirten sınırlı sayıda katılımcıya SMPS ve Led Driver Kitleri verilecektir.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için :

http://empa.com/seminer-kayit/

Gökhan BEKEN

Birilerinin, haftaiçinin mesai günü olduğunu öğretmesi lazım bu arkadaşlara.
Özel mesaj okumuyorum, lütfen göndermeyin.

boreas

Ankara için +1 .
Paylaşım için teşekkürler.

kralsam

Alıntı yapılan: Gökhan BEKEN - 14 Ekim 2015, 11:19:49
Birilerinin, haftaiçinin mesai günü olduğunu öğretmesi lazım bu arkadaşlara.

Katılıyorum. Yapın hafta sonu rahat rahat gelelim.

CoşkuN

Alıntı yapılan: kralsam - 14 Ekim 2015, 11:23:12
Katılıyorum. Yapın hafta sonu rahat rahat gelelim.
Evet ya niye hep hafta içi oluyor bu etkinlikler? Fazla kalabalık mı istemiyorlar acaba?

sadogan

Çalıştığınız yerler bu tür etkinlikler için sorun çıkarırmı, bizde teşvik ediyorlar.

CoşkuN

Alıntı yapılan: sadogan - 14 Ekim 2015, 11:33:32
Çalıştığınız yerler bu tür etkinlikler için sorun çıkarırmı, bizde teşvik ediyorlar.
Bu kafada çok az iş yeri ve yönetici  / patron var maalesef.

kantirici

Alıntı yapılan: CoşkuN - 14 Ekim 2015, 11:29:20
Evet ya niye hep hafta içi oluyor bu etkinlikler? Fazla kalabalık mı istemiyorlar acaba?

Bence profosyonellere (daha doğrusu ticari çalışabilecekleri kişilere) hitap etmek için hafta içi düzenliyorlardır. Netice itibariye mesai olsa da eğer sizin şirketinizin bu denetleyicilere ilgisi varsa şirket sizi gönderecektir. Bir diğer hususta onlar içinde mesainin olması. Yani o semineri verecekler ve organizatörlerde çalışıyor. Eğer hafta sonu olursa mesai yazılması gerekir.

MrDarK

Forumdan gelecek arkadaşlarla seminerde görüşmek isterim (Istanbul +1) :) Orada da bir picproje buluşması yapabiliriz :)
Picproje Eğitim Gönüllüleri ~ MrDarK

kralsam

Alıntı yapılan: sadogan - 14 Ekim 2015, 11:33:32
Mesela bizde olay şöyle oluyor. Eğitim konusunda vs. destek/teşvik ne isterseniz var. Hatta zorunlu eğitim falan da görüyoruz. Ama bu tip seminerler firmaların reklam semineri gibi görülüyor. Aslında haksız da değiller. "Lazım olduğunda alır kullanırız,atla deve değil!" oluyor.. :)

boreas

Adam otele bedel ödüyor, gelen herkesi yediriyor içiriyor, kit vereceğini belirtmiş, getirttiği kişilerin çalışanlarının bedeli var. Karşılığında da bana gelecek adam mesaisinden feragat etsin diyor. Bence çok birşey istemiyor. Çalışacak adam  gününü ayarlasın, sonuçta bu bir fuar değil seminer bilgi edinmek için gidiyor insan. Normalde ulaşamayacağı kişiler karşısında olacak.

X-Fi

İstanbuldakine bende katılıyorum. İşyerimden bir arkadaşımla geleceğiz. Benim ismimi biliyorsunuz molalarda sohbet etme şansımız oluyor geçen seneki seminerde bu vesileyle birkaç arkadaş tanımıştım.

Picprojeden gelenler varsa seminerde görüşürüz. :)
http://www.coskunergan.dev/    (Yürümekle varılmaz, lakin varanlar yürüyenlerdir.)

eeburakdemir

ARKADAŞLAR ÜCRETLİ Mİ OLUYOR BU SEMİNERLER ? BİRDE FİRMA ZORUNLU DİYOR ? NASIL BİR DURUM ARKADAŞLAR ?
Asla pes etme...

hardware

@eeburakdemir dediğini bende düşündüm aslında ama genede kayıt yaptırdım. Firma kısmınıda YL öğrencisi yazdım özellikle öğleden sonraki smps ve analog semineri ilgilimi çekiyor sırf öğrenciyiz diye almamazlık yaparlarsa bizi gerçekten ayıp ederler.

MrDarK

Alıntı yapılan: X-Fi - 14 Ekim 2015, 17:30:47
İstanbuldakine bende katılıyorum. İşyerimden bir arkadaşımla geleceğiz. Benim ismimi biliyorsunuz molalarda sohbet etme şansımız oluyor geçen seneki seminerde bu vesileyle birkaç arkadaş tanımıştım.

Picprojeden gelenler varsa seminerde görüşürüz. :)

Coşkun hocam sizinle tanışmayı açıkçası çok isterim, internetteki dökümanlarındanızdan ara ara faydalanmıştır. Bir teşekkür edelim yüz yüze :) Bende ofis arkadaşımla geleceğim.
Picproje Eğitim Gönüllüleri ~ MrDarK