akıllı tahta için kablosuz klavye ve fare tavsiyesi

Başlatan tekosis, 16 Ekim 2015, 20:49:31

tekosis

selamün aleyküm arkadaşlar. atelyelerimizdeki akıllı tahtalarda kullanmak üzere 5 adet kablosuz klavye-fare seti almak istiyorum ancak tahmin edersiniz ki para sıkıntımız da var. bu klavyeler 3-4 metre mesafede kullanılacak. yaklaşık 300TL parmız var. aşağıdaki ürün nasıldır? kullanan var mı?

http://www.hepsiburada.com/everest-km-9670-siyah-kablosuz-multimedia-oyun-klavye-mouse-set-p-BD801772?utm_source=retarget&utm_medium=criteo&utm_campaign=product&utm_content=lowerFunnel&utm_term=Bilgisayar&wt_rt=criteo.lowerFunnel.Bilgisayar.product
İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendin bilmezsin, bu nice okumaktır.

MrDarK

Picproje Eğitim Gönüllüleri ~ MrDarK

tekosis

hocam kablosuz set arıyorum. öğretmen masası ile tahtalar arasında mesafe fazla.
İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendin bilmezsin, bu nice okumaktır.

tekosis

teşekkür ederim hocam özellikle mediamarkt ile benim verdiğim linkteki ürünler arasında kaldım. haftaya değerlendireceğiz artık. tekrar teşekkür ederim.

LukeSkywalker

Alıntı yapılan: tekosis - 17 Ekim 2015, 00:05:59
teşekkür ederim hocam özellikle mediamarkt ile benim verdiğim linkteki ürünler arasında kaldım. haftaya değerlendireceğiz artık. tekrar teşekkür ederim.
Everest'ten uzak durun.

tekosis