Kanal kaydı yapilırken diğer kanal izlenmiyor...

Başlatan Andromeda, 31 Ağustos 2016, 22:41:16

Andromeda

Herhangi bir kanalı kayıt ederken diğer kanalları acamıyorsunuz..açıyorsunuz da sadece aynı frekansda yayın yapılan birkaç kanalı..cihazın özelliği bu şekilde..butün alıcılarda böyle mı?bana biraz saçma geldı..
saçma dediğim ,yani madem bir özellik ekleniyor tam yapsalarmış...
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

engerex

Çift tuner olması gerekli. Yoksa bahsettiğiniz şekilde olur. Piyasada da çift tunerlilerin payı tahminimce %3 gibidir. Kimisine ikinci tuner sonradan takılıyor.

Yasal Uyarı: Picproje.org sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Picproje.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.