Simkart silinen kişiyi geri getirme?

Başlatan Andromeda, 27 Mart 2018, 13:12:34

Andromeda

Telefon rehberinden bir kişiyi sildim..simkart a kayıtlı..
nasıl geri gelir..?
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

sinus

Facebook veya google kullanıyorsanız  kişi listenizi (ç)alıyor. Oradan bulabilirsiniz belki.

cevat1

Google yedekliyor. Menü rehberim 'den bulabilirsiniz.

Andromeda

" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

Andromeda

Simkart usb adaptör alsam işe yarar mı..
bu sorunun dışında böyle bir adaptör elektronikçinin işine yarar mı..yani almalımıyım..

mehmet

Sim kart içinde bir mcu(16F877a) ve
24Cxx bulunmakta. Yeni serilerde
belki bunu simule edecek başka bir
malzeme kullanılmış olabilir.
Sim içeriği silinince geri getirileceğini
sanmıyorum.

Olan olmuştur,
olacak olan da olmuştur.
Olacak bir şey yoktur.
---------------------------------------------
http://www.mehmetbilgi.net.tr

Andromeda

..simkartların adli incelemesi.."  adında bir yazı buldum..orada da "kişi bilgileri silindiğinde bellek ofset değeri sıfırlanacağı için kurtarma mümkün değildir"  diyor..
evet mikro varsa mümkün görülmüyor gibi..