UDEMY Black Friday indirimi

Başlatan foseydon, 14 Kasım 2018, 15:06:44

foseydon

Şu anda UDEMY'de indirim var, birçok kursu 25 dolara alabiliyorsunuz. Kurs almayı planlayan varsa bir baksın.

https://www.udemy.com/

94onur94

Udemy'de fiyatların çoğu hep 25TL. Orada yazan indirimsiz fiyatlara hiç bir zaman çıkmıyor.

MC_Skywalker

Şu kursu uzun zamandır takip ediyorum   Learn VHDL and FPGA Development almak kısmet olomadı fiyatı 25Tl altına hiç düşmedi.

Şu kursu bile The Complete C Programming Tutorial uzun zaman önce 25Tl aldım. Bence black Friday indirimi ya yapmamışlar yada 24 kasımda yapacaklar.

wtrk

Deal5star grubuna Facebook'tan üye olun arkadaşlar haftalık programla setleri de dahil 100 Civarı setin şifresini dağıtıyorlar. Ben ilgimi çekenleri alıyorum , bedavaya yaklaşık 300 tane kursum var.
Bu şekilde sizde alabilirsiniz
NoBody Can Stop Me!!!!!

miyago

Udemy kurslarından; autodesk eagle ve altium designer için bir kurs tavsiyesi olan var mı? Ben baktım ama seçemedim bir türlü. Tecrübe edenler varsa sevinirim.

ibra

Alıntı yapılan: MC_Skywalker - 14 Kasım 2018, 18:13:46Şu kursu uzun zamandır takip ediyorum   Learn VHDL and FPGA Development almak kısmet olomadı fiyatı 25Tl altına hiç düşmedi.

Şu kursu bile The Complete C Programming Tutorial uzun zaman önce 25Tl aldım. Bence black Friday indirimi ya yapmamışlar yada 24 kasımda yapacaklar.

Evet hocam kampanya şu anda başlamış durumda.
https://support.udemy.com/hc/tr/articles/360010769913
A_C5h5n5

AXI

Analog devreler için ileri seviye PCB ve devre tasarım eğitimi önerilerinizi bekliyorum.
"Hedeflerin bittiği tek yer, YENİ hedeflerin başlangıcıdır"

ibra

Ödemenin nasıl yapıldığını bilen var mı? 2 farklı visa kartta da ödeme hatası alıyorum
A_C5h5n5

MrDarK

Alıntı yapılan: ibra - 22 Kasım 2018, 23:41:03Ödemenin nasıl yapıldığını bilen var mı? 2 farklı visa kartta da ödeme hatası alıyorum

Kartların internete açık olduğundan emin olun. Master Card veya kredi kartı ile deneyin. Finansbank'ın Enpara kartlarıyla herhangi bir sorun yaşamadım. Banka kartı ile işlem yapmıştım.
Picproje Eğitim Gönüllüleri ~ MrDarK

ibra

Alıntı yapılan: MrDarK - 23 Kasım 2018, 16:10:06Kartların internete açık olduğundan emin olun. Master Card veya kredi kartı ile deneyin. Finansbank'ın Enpara kartlarıyla herhangi bir sorun yaşamadım. Banka kartı ile işlem yapmıştım.

Teşekkürler. KuveytTurk ve Ing'nin visa kartlarını kabul etmedi. Garanti visa ile ödeme yapabildim.
A_C5h5n5