Android Studio - Bluetooth Haberleşme Dersleri

Başlatan Bahadır AYDINOĞLU, 28 Kasım 2018, 11:32:14

Bahadır AYDINOĞLU

Merhaba arkadaşlar,
Android Studio'da bluetooth kullanımı ile ilgili YouTube kanalımda bir video serisi hazırladım.
Bluetooth aktif/pasifleştirmeden başlayıp , RCaraba kontrolüne kadar devam edecek bir seri.

Umarım işinize yarar.

#1 Android Studio - Bluetooth Aktifleştirme / Pasifleştirme

Bahadır AYDINOĞLU

#2 Android Studio - Bluetooth Eşleştirilmiş Cihazları Listeleme

Bahadır AYDINOĞLU

#3 Android Studio - Bluetooth Bağlantı Thread'i Oluşturma

Bahadır AYDINOĞLU

#4 Android Studio - Bluetooth ile Arduino'da Led Yakma

Bahadır AYDINOĞLU

#5 Android Studio - Touch Listener ile Arduino'da Led Yakma

Bahadır AYDINOĞLU

Video serimin son videosu. Bluetooth kontrollü araba projesi. İyi seyirler.

#6 Android Studio - Arduino ile RC Bluetooth Araba Projesi

Andromeda

..emek için sağol...biraz stüdyoyu bilenler için sanırım.Hiç bilmeyenler için youtube da ders var mı..
benim rastladıklarım sanki bilenler için yapılmış..
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

Bahadır AYDINOĞLU

Alıntı yapılan: elek - 12 Mart 2019, 11:00:18..emek için sağol...biraz stüdyoyu bilenler için sanırım.Hiç bilmeyenler için youtube da ders var mı..
benim rastladıklarım sanki bilenler için yapılmış..

Aslında Android Studio ile bir kaç uygulama yapmış ( Buton,EditText vs.) kişiler de bu video serisi ile yapabilir. Android Studio'da çok çok iyi olmaya gerek yok bu video serisi için.

Ben de bildiklerim kadarıyla anlattım çünkü :).

Hattusa

hocam vermiş olduğunuz dersler için tşk ederim. androidden arduinoya veri göndermeye benzer şekilde arduinodan androide veri yollama ile ilgili de dersleriniz mevcutmudur? zira bu noktada da eksiklerimiz var
vardım ilim meclisine eyledim talep, meğer ilim en gerideymiş illa EDEP, illa EDEP <muhyiddin Arabi K.S.>