Haberler:

Forum kuralları güncellendi LÜTFEN  okuyunuz:  https://bit.ly/2IjR3ME

Ana Menü

IP kamera sorusu...?

Başlatan Andromeda, 05 Mart 2019, 21:33:11

Andromeda

İkinci bir kamera alacağım ..farklı marka..
dolayısı ile cep telefonu programı da farklı olacak..iki ayrı program..bşraz zorluk çıkaracak..basit bir çözümü var mı..?
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

ilyas KAYA

Protokolleri genelde aynı. Aynı ağ içinde kullanabilirsin ama cloud da olmaya bilir. Eğer kameranın cloud ayarlarını diğerine de girerseniz olma ihtimali var. Yazılımına bağlı. Bazı programlar hepsini açabiliyor deneceyeksiniz artık

Andromeda

..marka trax..bim den..hareketli ve 150 tl
fiyat iyi gibi..daha ucuza bulamam..
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

ilyas KAYA

Aynı kameradan bende de var. Sipc diye bir program ile kullanıyorum ama green cam ilede çalışıyor. Farkli programlar ile ortak kullanmayı bir dene yinede. Ha bu arada o kamerayı mahrem biryere kurmayın sakin. Bazen kendi kamerama bağlanayim derken milletin evine iş yerine bağlanıyor. :) nerde trax orda birax:D

Ben 3d yazıcıyı takip etmek için kullanıyorum.

Andromeda

..demek o kamera bu kameraydı..:D
nasıl oluyor başka yere bağlanma..
mevcut şifre kullanılsa bile ip ve kamera numaraları ayrı ayrı..ilginç..

ilyas KAYA

Valla bilmem ilk aldigimda görüntüye bir baktım korktum. Lan bu kim burada diyorum bir kameranın gördüğü yere bakıyorum bir ekrana :D
Adam berber dükkanına koymuş neyse ki erkek berberi :D

Andromeda

kim ithalatçı....programı nereden indiriyoruz.?

ilyas KAYA

program marketten indiriyoruz ama ithalatçısı kim bilmiyorum. Sipc diye bir uygulama.

Andromeda

..play de sipc adındaki uygulamanın altındaki yorumları okuyunca  vazgeçtim..
yorumlar bimdeki trax kamerası ile ilgili galiba..kopmalar,izleyememe,ses sorunu..
başka kameraların görüntüsünün çıkması..
anlaşılan herkes birbirini izlemiş ama kendi evini izleyen yok...
bebek kamerası değil röntgen kamerası mübarek..:D
neyse günahlarını da almayalım..
sorun ne acaba...