Haberler:

Foruma Resim Yükleme ve Boyut Sınırlaması ( ! )  https://bit.ly/2GMFb8H

Ana Menü

Samsung S3C2410

Başlatan aster, 20 Aralık 2005, 13:12:38

ahmet abüü

Alıntı yapılan: "ground"
Picproje de bu tip eğitimlere her zaman açığız. Fakat picproje bünyesinde ve ya adını anarak yapılmak isteniyorsa bunun için öncelikle iletişime geçilmesi gereken kişiler mevcut.

Bu sayede Picproje hangi ortamın içinde olduğunu bilip bu konuda desteğini esirgemeyecektir.

Alıntı yapılan: "aYe"
Ayrıca ground'un da dediği gibi, bu tür eğitim çalışmalarından önce forum yöneticilerini bilgilendirmelisin, açık ve eksik nokta bırakmamalısın.

Aslına bakılırsa forum yöneticilerine danışma konusunda hata yaptığımı kabul etmem gerekiyor. Benim ille de böyle olsun, şöyle yapalım şeklinde bir ısrarım yok. Farklı fikirler de üretilebilir. Mesela, bir defasında Kadiköy'de bir tanışma toplantısı yapılmıştı. Bu sefer de buna benzer bir organizasyon yapılabilir. Ben faaliyet gösterdiğim sektörle ilgili birçok yerde standartlar(EN81) ve yazılımlar(LiftDesigner) ile ilgili sunum yaptım. Arm9 hakkında da bir sunum hazırlayabilirim. Büyük bir otelde, mesela (Bostancı - GreenPark) çok daha geniş katılımlı olacak şekilde ve duyurusu çok önceden yapılarak hazırlanılabilir. Bendeki kitlerle ben sunum yaparım ve böylece kit maliyeti de olmaz. Haliyle bu tanışma+paylaşım toplantısı için adam başı çok komik bir maliyet oluşur. Sunum kalıcı olacağı için bu dokümanı daha sonrasında forumda yayınlama imkânımız da olur. Foruma uzun zamandır emek vermiş yöneticilerden özür dileyerek, geçte olsa fikrini almış olalım.
LiNUX bir sudur, iç iç kudur.