ID numarası olmayan ip kamera izleme programına eklenebilir mi?

Başlatan Andromeda, 20 Temmuz 2019, 11:58:55

Andromeda

" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

hwdesigner

Onvif device manager ile kameranın detaylarını öğrenip ekleyebilirsiniz

Andromeda

" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

Andromeda

..kamera kablosuz ip kamera.
bu program kullanılbilir mi?

ertan2002

id numarasi önemli degil, her kameranin belirli bir API si var. Onlarla kontrol edilebiliyor. Bu api farkli olabilir. öncelikle ip kameranin ip adresini bulup giris yapmaniz lazim. ip kamera aktif oldugu vakit, wifi aginizda ip kameranizin ssid ismini görebilirsiniz ve o aga baglanabilirsiniz. daha sonra modeme girer gibi, ip adresini girip (örnek 192.168.2.1) admin paneline ulasacaksiniz.. sonra da zaten görüntüleri elde edebilirsiniz.

yas

Andromeda

..internette benzer bir kamera ararken satılık bir kamera gördüm.. aynısı..orada modeli ve kullanılabileceği program yazıyor.play den indirip kamerayı kurdum.
youtube da da benzer bir kamera ve Icsee programı anlatan bir video vardı..
cep tel inin internetini paylaşıma açtım..başka bir telefonda Icsee programı ile kurulum yaptım. id no falan istemedi..
diğer yöntemide bir ara denerim..
söylediğiniz yöntemde IP no nasıl tespit ediliyor..ben ancak kurulum yaptıktan sonra cep telefonuna bağlanan cihazların IP sini görebiliyorum..
internete sadece cep telefonu ile girebiliyorum.
sağolun