Türk bilim insanından su altı görüntülerinde çığır açan buluş

Başlatan burak54, 11 Ocak 2020, 15:34:01


HAKKITANIR

Yeni bulunan bir şey illa vardır. Bulunana bir lafım yok. Bütünleşik bir yazılımın parçası olabilir ancak bu tür bir rutin kod yazılım bloğu.
Ben belgeseller de 1920X1080 P Full-HD olarak zaten alt da verildiği gibi görüntüleri en az 5-6 senedir izliyorum.
Ayrıca daha öncesinden de izlenebiliyorsa bunu bilmiyorum. Kaptan Kusto zamanındaki belgesellerde yeşilimsiydi görüntüler.
250 Bin dolarlık kamerayla çekilen belgeseller var. O kamerayı yapan, bu zamana kadar yazılımını düzenleyemediyse.
Visual Studio Max da filtrelemeyidemi becerememiş.  Adamlar 1-2 senedir canlı oyuncu ve ortam kullanmadan komple film yapıyorlar.
İstediğin kadar bak. Sıradan bir izleyiciysen filmin gerçek oyuncular ile gerçek ortamda çekilip çekilmediğini bile anlayamaya biliyorsun artık.

engerex

Haberde Dr. Derya Akkaynak'ın görevli olduğu üniversiteden son satırda birazda isteksiz bahsedildiği görülüyor.
Dr. Derya Akkaynak İsrail'in Hayfa Üniversitesi'nde görevli imiş. Sanırım proje sadece onun değil Üniversite ve varsa ekibe ait oluyor. Yanlışım varsa düzeltin.

Yasal Uyarı: Picproje.org sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Picproje.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.