E-INK ??

Başlatan M.Salim GÜLLÜCE, 25 Ocak 2020, 23:04:22

qeek

Alıntı yapılan: zamzam23 - 03 Şubat 2020, 11:54:34Pek ucuz değiller aslında.

bu cihaz yerine ipad alıp malum uygulamalarla not almak için kullanmak arasında pratikte nasıl bir fark var sizce?
Hocam birinci fark tabletlerin üzeri kalem ile yazmaya uygun olmuyor el yoruyor.(En azından bende öyle oldu) O yüzden tablette yazı yazmada çok zorlandım. Bunlarda ise üstünde pütürlü bir katman var kalem tutuşu defter gibi oluyor yazarken pütürlü yüzey elinizi rahatlatıyor.

qeek

Alıntı yapılan: qeek - 03 Şubat 2020, 13:40:06Hocam birinci fark tabletlerin üzeri kalem ile yazmaya uygun olmuyor el yoruyor.(En azından bende öyle oldu) O yüzden tablette yazı yazmada çok zorlandım. Bunlarda ise üstünde pütürlü bir katman var kalem tutuşu defter gibi oluyor yazarken pütürlü yüzey elinizi rahatlatıyor.
Hocam ipad gibi tabletlerde ekran çok pürüzsüz oluyor kalem ile yazmak çok sıkıntı oluyor.(Benim elim ağrımıştı.) Ama bunların üzerinde pütürlü bir katman var kağıda yazar gibi yazabiliyorsunuz.

zamzam23

Biliyorum fakat onun için de ekran cam filmleri var kağıt gibi pütürlü hissettiren. Bununla ilgili youtube videosu izlemiştim bulursam koyarım.

Remarkable daha alınabilir duruyor ama sony çok pahalı.

Edit: remarkable Türkiye'ye gönderim yapmıyormuş.

qeek

Alıntı yapılan: zamzam23 - 03 Şubat 2020, 18:20:55Edit: remarkable Türkiye'ye gönderim yapmıyormuş.

Aynen hocam benime en çok sıkıntı çektiğim yerde orasıydı. Hollanda üzerinden getirtmiştim bir tanıdığıma.