Internete download edilmesi icin exe, zip vs yuklemek

Başlatan z, 16 Şubat 2020, 08:06:24

z

Internet sayfamin barindiran hosting firmasi sanal saldirilari bahane ederek FTP hizmetini kapadi. Soylersem aciyor ama ilk update vs de gene kapatiyor artik ugrasmak istemiyorum.

Talep edenlere email ekinde gondermekle de ugrasmak istemiyorum. Linkini vereyim isteyen indirsin.

Exe ve Zip dosyalarimi nereden yayinlayabilirim?
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

HexfeT

Yandex hesabı açıp "Yandex Disk" hizmetini kullanabilirsiniz. Google hesabınız varsa "Google Drive" hizmetini de kullanabilirsiniz.

Bu arada paylaşımı zip olarak yapmanızı öneririm. EXE dosyalara genel olarak daha bir şüpheyle yaklaşılıyor. inidirilmesi engellenebiliyor falan...

Tagli

Geçici dosya aktarımı çözümü olarak https://send.firefox.com/ 'i öneririm. Azami olarak 7 gün ve 100 indirme sınırı koyabiliyorsunuz. Sonrasında dosya yok oluyor.
Gökçe Tağlıoğlu

Endorfin35+

Mega cloud oneririm. 50gb ucretsiz. Masaustu uygulmasinida yuklersen cok pratik oluyor. Online tutmak istedigin dosyalarini mega klasorune koyuyorsun. Kendi kendine senkronizasyon yapiyor. Birisine indirme vermek istersen sag tik ile link olusturup maile ekliyorsun. Her seferinde upload vs. Ugrasmiyorsun.

Bende iste, evde, cepte yuklu. Belgelerim yerine mega klasoru ile calisiyorum. İs yerinde yarim biraktigim ise evden devam ediyorum. Disarda istersem cepten Bakiyorum. Yok boyle bir guzellik  :)
"İşi bilen yapar, az bilen akıl verir, bilmeyen eleştirir, yapamayan çamur atar."

bocek

Microsoft'un OneDrive'ı 1TB alan veriyor. Yukarıda yazılan her şeyi yapabiliyorsunuz.
1 ya da 0. işte 'bit'ün mesele..

tmsh

Alıntı yapılan: bocek - 16 Şubat 2020, 13:26:51Microsoft'un OneDrive'ı 1TB alan veriyor. Yukarıda yazılan her şeyi yapabiliyorsunuz.

Bizim kurumumuzun epostasıyla veriyor bunu ancak paylaşımları sadece kurum içi paylaşabiliyoruz. Siz ücretli olanı mı kullanıyorsunuz?

bocek

Hayır herhangi bir ücret ödemiyorum. windows 10 ile birlikte otomatik olarak yüklendi. Paylaşımda herhangi bir kısıtlama yok. OneDrive klasörünün üzerinde sağ tıklayıp 'Ayarlar'a girdiğinizde OneDrive Hesabınızla ilgili bilgiler veriyor. Orada "1029 GB Bulut depolama alanından 14.9 GB kullanıldı" yazıyor.
1 ya da 0. işte 'bit'ün mesele..