Corona Virüs Nasıl Oluştu ?

Başlatan rayman, 29 Mart 2020, 14:43:21

rayman

Çin de ilk olaylar gözüktüğünde, Wuhanda nem oranının yüksek olduğu görülmüş.
3-4 gün önce İngiltere de Bilim kurulu parçacığı/virüsü % 90 nemin oluşturduğunu açıkladı.
Nato ve ABD Türkiyedeki Askeri Üslerinden Mobil Haarp aracı ile iyonosfere gerilim/ışınım yolluyorlar,
iyonosfer yansıtıcı görevi yapar, güçlenen gerilimi istedikleri bölgelere çeviriyorlar.
Baz istasyonları kanser oluşturuyor, yığınla mahkeme kararı var.
ABD, NATO Askeri üslerinden havalanan askeri jetler atmosferi plazmaya çeviren kül, alüminyum, ...atılıyor.
Alfa gerilimi ile karbon/kül birleşince yeni mikro organizmalar oluşuyor, oksijen yerine virüs soluyoruz.
Atmosfer yoğun enerji taşıyan bir aküye, pile >plazmaya dönüşüyor.
Bu ülke, yaşadığımız doğa hepimizin, ülkesini seven savcılar göreve.
.
Virüs/parçacıklar Alfa, Beta, Gama ve Delta frekansında.
Taçlanmış parçacık (Corona virüs) 8-13 Herz arası titreşimi var.
Yapılan bilimsel çalışmaya göre 3-17 derece arası parçacıklar nemle buluşunca, bulaşıcı olarak zarar vermeye başlıyor.
Massachusetts Teknoloji Enstitüsü
link yorum bölümünde
.
5G Uygarlık geçmişinin en aptal düşüncesi.
Washington State Üniversitesi
Ana sağlık bilimleri ve Biyo kimya uzmanı Prf.Dr. Martin L. Pall.
.
5G ile idam sehpası hazırlandı.
Düşük titreşim/frekans sağlıklı yaşam.
Yüksek frekans yaşın, kuruması, ölüm.
.
Kablosuz frekans dolaşımı.
1>Bit.
8>Byte.
1.000.000>Süraat>Megabit.
.
3 G = Saniyede 28.000.000 frekansı, kablosuz yayınlıyor.
4 G = Sn.de 100 milyon frekansı, kablosuz yayınlıyor.
5 G = Sn.de 1 milyar toksin>virüs yayınlama.

ex_machina

Komplo teorisi nasıl yapılır?   

    Elimize genişçe bir tencere alıyoruz. İçine önce HAARP ekleyip daha sonra alfa, beta, gama parçacıkları, elektromanyetik dalgalar, megabitler, gigabitler, ve bir çorba kaşığı NATO'yla karıştırıp 45 dakika kısık ateşte kaynatıyoruz. Haaa bir de unutmadan mutlaka servisten önce üstüne bir tutam Amerika gezdirin. Amerika önemli, o olmazsa tadı eksik kalıyor.

    Hocam şakası bir yana, şu an için bu konu hakkında konuşmak çok zor çünkü felaket düzeyde bir bilgi kirliliği var. Bütün bunların ardındaki gerçekleri belki yıllar sonra belki de hiç öğrenemeyeceğiz. Bizi uyarmak ve kurtarmak için paylaştığınız bunca şey yanlıştır demiyorum. Demek istediğim bugünün dünyasında doğru ile yanlışı ayırt etmek çok zor. Çünkü ahir zamanın şeytanları kitleleri maniple etmek için doğru ve yanlışı birbirine dolayıp öyle servis ediyor. Gerçekten zor zamanlar geçiriyoruz.

Sozuak

#2
Savunduğumu düşünmeyin ama zilyon tane komple !! teorisi üretebilirsiniz. Holywood filmlerinde yıllardır işlenen konularla psikolojik olarak insanlar hazırlandı, insanları paranoya haline soktular (en şanslı kesim cahiller onlar okumaz, görmez, seyretmez, araştırmaz ve düşünmez).

5G teknoljisini çin geliştirdi. Bu ne demek ? Baskın teknoloji sağlayıcısı Çin olacak demek. Bulut teknolojisi ile istihbarat nasıl kolaylaştı ise verilerin trafiğini kontrol eden teknolojiye sahip olan onları işleyebiliyor, denetleyebiliyor, haberdar olabiliyor.
Eskiden gelişmiş ülkelerin farklı ülkelerde izleme/dinleme istasyonları olurdu. Örneğin benim de askerliğimin bir kısmının geçtiği diyarbakır pirinçlik üssü ( gerek kalmayınca amerikalılar bizimkilere devretmiş)  böyle bir üs. Kendi suyu, elektriği, sineması, kilisesi vs var. Hatta şöyle diyeyim nöbet kulubeleri kurşun geçirmez cam ve kalın çelik üstelik her kulübenin kliması var(mış) artık faal değil tabi.)
Neyse sözü uzatmadan fark ettiyseniz 5G yi geliştiren Huawei firmasına yaptırımlar uygulandı casusluktan, sahibinin kızı tutuklandı. Sahibi de eski çin ordusu subayı. Yani şirketin arkasında aslında Çin hükümeti var.
Haliyle Amerika, Çine huyooppp yavaşş dedi kendi dilinde. Yani oyun böyyük arkadaşım. Bizim bilmediğimiz, aklımıza bile gelmeyecek hesaplar var. Virüsün Amerikada laboratuarda üretilme olasılığı yüksek. Tabi panzehiri de vardır ama bir anda çıkartırlarsa dünya bu işte bir iş var der.  Zamanında kendi başkanlarını bile öldürten bir ülkenin 300 milyon vatandaşından 50-100 bin kadarını hatta daha da fazlasını gözden çıkartmış olması imkansız değil. Diyeceksiniz ki 2.2 trilyon dolar masraf çıktı. Olsun. Adamlar zaten sınırsız dolar basabiliyor. Dünyadaki sınırsız para basma yetkisine sahip tek ülke. Normalde biliyorsunuzdur ülkelerin merkez bankaları rezervlerindeki altın kadar basabilirler parayı (tolerans dahilinde) ve bizim merkez bankası dahil birçok ülkenin merkez bankası %100 Devletlerin kendilerine ait değildir.
Bir de 5G nin şöyle bir olayı var. Düşük güçlü neredeyse her sokakta hatta apartmanda  var olacak istasyonlar sayesinde kimler nerede şeklinde çok yüksek çözünürlükle tespit mümkün hatta insanlara takılacak akıllı çipler yada öncülü çipli rfid kimlik kartları ile  lokasyon tespiti olacak. Böylelikle big brother , büyük göz daha çok bizi izleyebilecek. Paranoyaklar rfid kimlik kartlarını alüminyom folyoya sarıyorlar. İleride rfid geçirmeyen cüzdanları bile göreceğiz.
Gidişat çok iyi değil bence. 50 yıla bunlar olur insanlar iyice köle haline gelirler.
Olaylar çok karıştı  daha fazla yazmayayım. Sonuçta filler tepişir karıncalar ezilir.

sinus

#3
Virüsü Amerika ürettiyse virüsten neden etkilendi?

Sozuak

Hocam nasıl okuyorsun yazdıklarımı çok merak ediyorum. Bir daha okursan gözden kaçırdıklarını ve sorunun cevabını bulacaksın tabi kendimce düşünüp yorumladım ille de dediklerim doğrudur demiyorum.

ahmetbudak

Yani şimdi biz insancıkları 5G yi geliştiren Çin'mi takip edecek(güdecek) yoksa big brother USA mi?

LukeSkywalker

Haarp'ten sonrasını okumadım.

Sozuak

Alıntı yapılan: ahmetbudak - 29 Mart 2020, 17:00:16Yani şimdi biz insancıkları 5G yi geliştiren Çin'mi takip edecek(güdecek) yoksa big brother USA mi?

Yeni big brother Cin mi olacak yoksa eskisiyle mi devam edilecek   asil soru bu bence.

Tesla nin saklanan projeleri ile Haarp in rus versiyonunu besleyen Chernobyl nukleer santralinin imhasina kadar bir suru gizemli olay var. Gecenlerde bir belgeselde su soyleniyordu. Eger bir kimse parasinin ne kadar oldugunu biliyorsa zengin degil demektir.
Peki siz dunyanin en zenginleri listesinin basinda Rockefeller ve Rothschild ailesinin olmamasini oysa trilyon dolarlik servetleri oldugu bilinmesine karsin kimsenin itiraz etmemesine sasirmiyormusunuz. Turkiyede de bu adamlarin cesitli kurum ve kuruluslari nasil destekledigini biliyormusunuz. Paranin karanlik yuzu. Cok cok cok paran varsa parasi olmayanlar sinek gibidir ha olmus ha yasamis farketmez. Adamlar da cok umursamiyor. Biz de saniyoruz ki ozgur irademizle tercihlerimizi yapip istedigimiz gibi yasiyoruz.

yılmaz_34

nalet olsun ne pislik ne illet  bir mikropmuş  resmen hayatımızı alt üst etti ...
hep bu pis adi çinliler yüzünden her türlü hayvanı haşeratı yediler doğanın dengesi  bozuldu tabi pis herifler.... >:(  >:(
İnsan yazdığını silerde ,yaşadığını silemez içinden.....

muhittin_kaplan

Konuyu çin düşmanlığı çerçevesinde konuşmak, okumuş yazmış medeni insanlara yakışmaz.
MERS in deveden bulaştığı unutulmamalı.
Tavuk yiyen bir insanın diğer başkaca şeylere "pis" demesi anlamsız.
Çiğ köfte yiyen birinin, pişirmeden yiyorlar demesi manasiz.
Koç un billurunu, kokoreç diyerek bagirsagini yiyen bir kişinin "ne pis bir millet" demesi en hafifiyle haddi asmadır.

fractal_chaos

bu sorunun cevabını muhendisler verecekse doktorlarda bizim işi yapsın.

rayman

Alıntı yapılan: muhittin_kaplan - 29 Mart 2020, 19:20:21Konuyu çin düşmanlığı çerçevesinde konuşmak, okumuş yazmış medeni insanlara yakışmaz.
MERS in deveden bulaştığı unutulmamalı.
Tavuk yiyen bir insanın diğer başkaca şeylere "pis" demesi anlamsız.
Çiğ köfte yiyen birinin, pişirmeden yiyorlar demesi manasiz.
Koç un billurunu, kokoreç diyerek bagirsagini yiyen bir kişinin "ne pis bir millet" demesi en hafifiyle haddi asmadır.
Alıntı yapılan: muhittin_kaplan - 29 Mart 2020, 19:20:21Konuyu çin düşmanlığı çerçevesinde konuşmak, okumuş yazmış medeni insanlara yakışmaz.
MERS in deveden bulaştığı unutulmamalı.
Tavuk yiyen bir insanın diğer başkaca şeylere "pis" demesi anlamsız.
Çiğ köfte yiyen birinin, pişirmeden yiyorlar demesi manasiz.
Koç un billurunu, kokoreç diyerek bagirsagini yiyen bir kişinin "ne pis bir millet" demesi en hafifiyle haddi asmadır.
Ne dersek diyelim '' herkes kendisine göre yorum yapacak ...'' Yani bir teori düşünürüm başkası bir teori felan derken biride çıkar derken Harp silahından sonra okumadım. O ZAMAN NİYE BURAYA YAZDIN BİZDE SENİ GÖRMEK İSTEMEYİZ BİZE KATACAĞIN ŞEY YOK '' istiyoruz.. Anlayacağımız bu illete varsayım yada teori üretmek için değilde birde bu konunun doğru olabilirliğini yani yüksek frekans ile canlılara nasıl yan etkilieri oluyor bunuda öğrenelim derim.

muhittin_kaplan

Yazdiklarinizin, benim yazdıklarımla ne baglantisi(alıntı yaptıysanız bir bağlantısı olmali diye dusunuyorum) olduğunu anlamadım. Aslında hiçbişey anlamadım.

muhittin_kaplan

@Sozuak
Hocam şu anda dünyadaki hicbir ülke "Altın, gümüş vb" bir karşılıkla para basmıyor.
Hepsi, o anlamda karşılıksız. (Ki bu düzene geçen en son ülke ABD dir)

Sozuak

Muhittin Hocam, ben öyle bilmiyorum Hatta EURO ya geçiş bile ADB için sorun oldu çünkü istediklerini almak için para basmaları yeterlidir.

ABD bu konuda farklı. Elbette karşılıksız para basmak bir kişinin iki dudağının arasında ve kanuni ulusal/uluslararası bir yaptırımı yok. ABD nin trilyonlarca dolar basıp ekonomisi düzeldikçe bunları topladığını yani emisyonu düşürdüğünü biliyoruz. Japonlarda bunu yaptı. 2. Dünya savaşında Almanlar da yaptı hatta para o kadar değersizleşti ki kağıt ve diğer baskı maliyetleri basılan paradan daha fazla oldu para yakarak ısındılar bile.

ABD gerçek anlamda karşılıksız para basabilen tek ülkedir çünkü dünyanın rezerv parasıdır.  Burada ince bir nuans farkı var o nedenle çok tartışmaya girmeden bunu da belirteyim. Ekonomi ile ilgili biraz makalae karıştırınca gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.