Nextion HMI Ekran ile Zaman Ayarlı Röle Kontrol Devresi

Başlatan berkay_91, 23 Haziran 2020, 00:10:05

bsenguler

Emeğinize sağlık güzel olmuş ama ne burada ne de videonuzun altında  bilgi paylaşmamışsınız, açıkçası neden böyle paylaşım yaptığınızı anlamadım. Paylaşım yapmanızda ki amacınızı belirtirseniz, paylaşımınızın size daha çok fayda getireceğinden şüphem yok.

Gelelim şimdi size nasıl fayda sağlarız. Bu konuda size en büyük yardımı, yine başkaların yapmış olduğu paylaşımları incelemek olacaktır. Ben size bir iki isim bırakıyorum, mutlaka videolarını izleyiniz, bloglarını okuyunuz ve bilgi aktarımına dikkat ediniz.
iki Türk(Volkans Space ve Coşkun Taşdemir) bir yabancı (GreatScott! )

Başarılar

volkanunal

Alıntı yapılan: bsenguler - 23 Haziran 2020, 01:31:34Emeğinize sağlık güzel olmuş ama ne burada ne de videonuzun altında  bilgi paylaşmamışsınız, açıkçası neden böyle paylaşım yaptığınızı anlamadım. Paylaşım yapmanızda ki amacınızı belirtirseniz, paylaşımınızın size daha çok fayda getireceğinden şüphem yok.

Gelelim şimdi size nasıl fayda sağlarız. Bu konuda size en büyük yardımı, yine başkaların yapmış olduğu paylaşımları incelemek olacaktır. Ben size bir iki isim bırakıyorum, mutlaka videolarını izleyiniz, bloglarını okuyunuz ve bilgi aktarımına dikkat ediniz.
iki Türk(Volkans Space ve Coşkun Taşdemir) bir yabancı (GreatScott! )

Başarılar

Çok teşekkür ederim onure ettiniz.
Primum nil nocere