Cama içten yapışan sticker bastırmak

Başlatan argelojik, 08 Ekim 2020, 09:19:50

argelojik

Merhabalar.  Ben  bir proje için  kendi tasarladığım (cama içten yapışan özellikli) sticker yaptırmak istiyorum. Sticker ölçüleri 18mm x 34mm. Ben deneme amaçlı prototip olduğu için ilk aşamada 100 adet gibi bastırmak istiyorum. İnternetten birkaç matbaa ile temasta bulundum. Bana 5000 adet gibi sayılardan bahsetti. Az sayıda basmıyorlar. Dijital baskıcılar ile görüşün dediler ama bildiğim kadarıyla aynı kalitede malzemeler değil. İstediğim tam olarak aracın iç tarafına yapışan kurum bilgisini gösteren stickerlardan.  Bu türden ve az sayıda bir sticker bastırmak için tavsiye edeceğiniz bir yer var mı? Teşekkür ederim.

ilyas KAYA

Tanex in şeffaf etiketinden alıp lazer yazıcıdan baskı yaparak deneme yapabilirsiniz. Serigrafi için 100 adet çok az. Kalıp maliyetleri size epey pahalıya mal olur.

argelojik

Cevap için teşekkür ederim. Tanex etiketteki yapışkan serigrafi ki kadar iyi midir acaba? Güneşte arabanın camından düşmemesi gerekiyor. Bir de lazer yazıcıdan yapışkanlı yüzeye nasıl baskı alırım? Arka kısmından mı?

ilyas KAYA

Alıntı yapılan: argelojik - 08 Ekim 2020, 11:47:30Cevap için teşekkür ederim. Tanex etiketteki yapışkan serigrafi ki kadar iyi midir acaba? Güneşte arabanın camından düşmemesi gerekiyor. Bir de lazer yazıcıdan yapışkanlı yüzeye nasıl baskı alırım? Arka kısmından mı?
Tanex in ürünleri kalitelidir. Yapiskan olmayan yuze ters baskı alıyorsunuz. Ben polyester etiketlerini kullanıyorum hatta el kumandalarinda kullanıyorum solma silinme yapmiyor.

Sozuak

argelojik

Alıntı yapılan: ilyas KAYA - 08 Ekim 2020, 12:19:18Tanex in ürünleri kalitelidir. Yapiskan olmayan yuze ters baskı alıyorsunuz. Ben polyester etiketlerini kullanıyorum hatta el kumandalarinda kullanıyorum solma silinme yapmiyor.
Teşekkür ederim. Denemek istedim. Bakalım sonuç nasıl olacak?