Vodafone mobil internet [ Uzak durun ]

Başlatan power20, 28 Ekim 2020, 12:53:44

power20

Turkcell uygun tarife yapmadığı için numarayı Vodafone'a taşıdım. Yarı fiyatına daha fazla internet alabilecektim. Fakat zayıf kalite. Hem hız düşük. hem kopmalar oluyor. Özellikle şehir dışında veya yolculuk esnasında sorun çıkıyor.

Az önce Turkcell uygun tarife yaptığını görerek yeniden numarayı taşımaya karar verdim.  Aksilik olmazsa 60 TL cayma bedeliyle Vodafone 'dan kurtulmuş oluyorum.

Ucuz etin yahnisi. Vodafone mobil internet ten uzak durun.

Sozuak

Vodafone berbat bir firmadır. Data hattımı taşıdım. 3 ay çalışmadığı gibi üstüne bir de çalışmayan internet için şikayet edilen faturaları avukata verdiler. 300 TL ücret ödedim. Pisliğin önde gidenleri. TT ye geri döndürdüm hattı mecburen. Sim kartları İpad2 ye uyumsuzmuş o nedenle çalışmazmış felan filan. Diğerleri nasıl çalışıyorsa.

tunayk

Alıntı yapılan: Sozuak - 28 Ekim 2020, 13:33:24Vodafone berbat bir firmadır. Data hattımı taşıdım. 3 ay çalışmadığı gibi üstüne bir de çalışmayan internet için şikayet edilen faturaları avukata verdiler. 300 TL ücret ödedim. Pisliğin önde gidenleri. TT ye geri döndürdüm hattı mecburen. Sim kartları İpad2 ye uyumsuzmuş o nedenle çalışmazmış felan filan. Diğerleri nasıl çalışıyorsa.
Hocam bunların aslında hepsi birbirinden berbattır. Yeter ki ellerine düşmeyin. Tek farkı Turkcell de bu durumları önden yüksek fatura olarak ödersiniz. Diğerlerinde sizi çekmek için ucuz hizmet satarlar parasını zamanı gelince çakarlar.

Sozuak

Sorma, hiçbirini önermem zaten, sadece renkleri farklı da, Vodafone en kahverengi olanı. Diğerlerinde arıza, sorun yaşamadım. Olsaydı gerçek yüzleri ortaya çıkardı.

fide

4.5G ile şöyle hızlıyız böyle hızlıyız diye  yapıp sonra marifetmiş gibi 5gb lık tarife şu kadar, 10gb tarife bu kadar diye komik paketler yaparlar. Adam gibi 50gb, 100gb yada finalde ev hattı gibi sabit hızlı kotasız tarife verseler ölürler sanki. :(  :(  :(  :(
Her birimiz, geride bıraktığımız eserler kadar ölümsüzüz. Evlat gibi, talebe gibi, icatlar gibi...   http://fidenetgaraj.blogspot.com

mg1980

TURKCELL,de de FATURASIZ hat tavsiye ederim..

sadogan

Bende Turkcell in kazık fiyatından dolayı vodafone geçtim.
4 aydır kullanıyorum.
Turkcell den farkını göremedim.

power20

Turkcell bana uygun tarifesi sanırım tam ben bakarken çıktı. Çünkü önceki gün 139TL idi. Bir baktım 79 olmuş.

Galiba numara taşıyanlara özel
20.10.2020 tarihi itibari ile son 90 gün içerisinde yeni bir hat alımı, numara taşıma veya Hazır Kart'tan ödeme tipi değişikliği yaparak Turkcell Faturalı'ya gelen bireysel aboneler faydalanabilir.

https://m.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/platinum-25

Daha önce Vodafone geçerken Turkcell 20GB 169TL mi neydi. Bu yüzden geçmiştim. Eski aboneye yüksek fiyat uygulanıyordu.