Pn532 NFC RFID kart okuyucu

Başlatan guvenunel, 07 Aralık 2020, 20:39:16

guvenunel

Merhabalar ben Pn532 NFC RFID module V3 ten SPI ile veri okuyacağım bunu stm32f407vg ile yapacağım.Nxp nin pn532 User manual datasheetini okuyorum fakat herhangibir şey anlayamıyorum. Rfid ile uğraşan arkadaşlar varsa yardımcı olmalarını ve nasıl bir okuma yapmam gerektiğini söylemelerini rica ediyorum.

mcaltindal

Merhaba aynı konu üzerinde bende baya uğraştım ancak Türkiye'de rfid modül üreten bir firma ile tanıştım şuan RFiD modülleri onlardan temin ediyorum. Destek konusunda mail ile destek verdiler yurt dışı rfid modüllere ihtiyacım kalmadı diyebilirim.

ByTEK

Daha önce bende arduino ile mifare karta okuma yazma yapmıştım ama pn532 ile pek başarılı olamadığım için rc522 kullanmıştım. çok şükür beni yarı yolda bırakmadığı için sorunsuz bitmişti. Amaç karta şifreli olarak bakiye yazma ve okutulduğunda onu düşmekti. mifare 1k kullanmıştım. kendi şifrelememi yazmıştım.

ACM

Alıntı yapılan: mcaltindal - 02 Ekim 2022, 23:07:43Merhaba aynı konu üzerinde bende baya uğraştım ancak Türkiye'de rfid modül üreten bir firma ile tanıştım şuan RFiD modülleri onlardan temin ediyorum. Destek konusunda mail ile destek verdiler yurt dışı rfid modüllere ihtiyacım kalmadı diyebilirim.

Firmanın adı ve kartın modelini paylaşabilirmisiniz mümkünse

mcaltindal

Alıntı yapılan: ACM - 03 Ekim 2022, 19:38:48Firmanın adı ve kartın modelini paylaşabilirmisiniz mümkünse

Sonmicro SM5210