23 Ocak 2021, 08:02:29

Haberler:

Foruma Resim Yükleme ve Boyut Sınırlaması ( ! )  https://bit.ly/2GMFb8H


Plc proje desteği

Başlatan hkn_blt, 13 Ocak 2021, 01:33:47

hkn_blt

13 Ocak 2021, 01:33:47 Son düzenlenme: 13 Ocak 2021, 17:36:04 hkn_blt
Merhaba plc hmi scada uygulamanız da uzaktan destek vermek istiyorum. Uygulama bazlı karışık olmayan çok uğraştırmıcak işler için herhangi bir ücret talebinde bulunmadan destek olabilirim. Boş vakitlerimi değerlendirmek adına ve  uygulama bazlı yazılım geliştirmek aynı zamanda kendimi daha ileri seviye ye getirmek adına bunu istiyorum. Dikkate alanlar iletişime geçebilir benimle. Omron plc öncelik tercihimdir. Yardımcı enstrumanlar konusunda da destek verebilirim yazılım bağımsız.
mail adresim: hakanbulut1@gmail.com

mustafacan

Alıntı yapılan: hkn_blt - 13 Ocak 2021, 01:33:47Merhaba plc hmi scada uygulamanız da uzaktan destek vermek istiyorum. Uygulama bazlı karışık olmayan çok uğraştırmıcak işler için herhangi bir ücret talebinde bulunmadan destek olabilirim. Boş vakitlerimi değerlendirmek adına ve  uygulama bazlı yazılım geliştirmek aynı zamanda kendimi daha ileri seviye ye getirmek adına bunu istiyorum. Dikkate alanlar iletişime geçebilir benimle. Omron plc öncelik tercihimdir. Yardımcı enstrumanlar konusunda da destek verebilirim yazılım bağımsız.
Hocam Pm gönderdim.
Keşfedilecek çok teknoloji var. Boş Vaktim Yok!

Yasal Uyarı: Picproje.org sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Picproje.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.