Proton 2021

Başlatan power20, 05 Şubat 2021, 10:25:51

OG

Alıntı yapılan: Kılıç - 01 Haziran 2021, 22:07:42Bittiniz siz.
genelde "Naylon hayat"dan umanlar (fatura gibi) biter
bizim için endişelenme.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

power20

İşimizi görecek donanıma sahip en ucuz PIC idi. Şuan bu bilgi geçersiz tabi. Boş konuşmak olur. Sanırım 15 sene önce

engerex

Alıntı yapılan: yas - 01 Haziran 2021, 20:51:56Eski dongle kullananlar 25 pounda upgrade edebiliyor. Yeni alacaklar ise 39.99 pounda alabiliyor. Paypal Türkiye için sıkıntılı bir ödeme aracı fakat şimdi kontrol ettim kredi kartıyla da ebay üzerinden alınabiliyor. Geliştirici küçük kıyamete kadar protonu & positronu geliştireceğini taahhüt etmiştir.

Eski Proton IDE ile ve yeni Positron IDE ile çalışmaktadır. Bu arada Positron IDE baya hoşuma gitmeye başladı. Protonu 2016 yılından bu yana günden güne geliştiğini düşünüyorum. Swordfish veya pic basic gibi derleyicilerle mukayese edilmeyecek bir konumda. Kendi makrolarımı, prosedürlerimi ve kütüphanelerimi yazmaya başladıktan sonra proje geliştirmek çok zevkli ve hızlı olmaya başladı. Benim açımdan PIC serileri için (PIC32 hariç geliştirici bu seriye gıcık haklılık payı da var) ideal bir çözüm aracı. Bence tek sıkıntısı bir kişinin elinden çıkıyor olması, geliştirici forum ortamlarında gerçekten çok yardımcı oluyor, herhangi bir güncelleme sonrası kullanıcılar tarafından gerçek bir anomali bildirildiği zaman sanki seviniyor :D (yada bana öyle geliyor), teşekkür ediyor, çözüm öneriyor en kısa sürede yeni güncelleme hazırlıyor. Bu aralar yeni derleyici sayesinde gözümü dsPIC33C serilerine şu 100mips olanlara diktim.

Kontrol ettim derken? Alışveriş mi yaptınız? Ebay'de kredi kartı olsa da ödeme aracı Paypal. (Tabi değişmdi ise)

OG

ebay'dan, hesap açmadan (veya login olmadan)
ziyaretçi olarak alışveriş yapmaya devam ettiğinizde ccard seçeneği çıkıyor (bahsi geçen ürün için kontrol ettim).
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

byka

proton yen ismi ile positron8 positron16 PIC mcu lar ile çalışan güvenilir kaliteli cihazları hızlıca üretmek için en avantajlı(fiyat) ve doğru basic derleyicisidir.
sadece pic32 hariç geri kalan tüm picleri destekliyor ve tek bir paket satın alıyorsunuz.!!!

çoğunluk halen 628 ,877a ve 452 ,4550 ile para kazanıyorken,,,,

DWIN LCD Satış Türkiye email:info@kamantek.com  web:http://www.kamantek.com/shop/index.php