Adim adim wordpress web sitesi kurmak

Başlatan z, 06 Şubat 2021, 03:37:35

OG

O resim işi bilenler için geçerli değil, tecrübemle sabit.
PM gönderdim
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

z

Neyse olayi anladim.

Kisa bir aciklama ile ana basliktaki konuyu ozetleyeyim.

Zaten ilk mesajlarimda yazmistim.

Siteniz icin isim alin.
Hosting firmasindan yer alin.
isim aldiginiz sitede isme ait NS degerlerine hosting firmasinin verdigi degerleri yazin.

Hosting firmanizin web sitesi muhtemelen benim hizmet aldigim site gibi yeteneklidir.

Tek bir tik ile ne istiyorsaniz onu kurar.

Gerisi size kalmis.

Bu arada wordpress tabanli olsun diyordum ama ugrasamayacagim hazir e-ticaret uygulamalarindan OpenChart secip default siteyi kurdum.

Kurulum ardindan otomatik olarak Ayfon, fotograf makinesi,  tablet, software falan satiyor gorunuyorum. Fakat on dakikadir sinek avliyorum. Tek bir siparis gelmedi.

Hayat pahali. Musteri yok. Devlet buyuklerimiz duzeltin artik su ekonomiyi.

Muhtemelen dolar cok yukseldi. O yuzden bugun hic kazanamadim.

Herkese tesekkurler.
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

tunayk

Hayırlı olsun Hocam, site çalışıyor. Lakin intelligent step motor deyip fotoğraf makinası gören müşteri tabiki bişey almaz. :D
Sayfada resimlerin üstünde zarf şeklinde görülenler aslında buton. Bu  default resim yerine daha düzgün bir ok filan koymakta fayda var.

Hayırlı işler.

foseydon

domain name icin ben namecheap.com u kullaniyorum. godaddy'e gore daha avantajli.

hosting icin skyhost.ru dan vds aldim 149 ruble, kac para yapiyorsa. yillik aliyorum biraz indirim oluyor.

wordpress hic bilmeyenler icin guzel veya zaman harcamak istemeyenler icin. sadece icerigi dolduruyorsun birseye ihtiyac olursa plugin yukluyorsun.

genel olarak e-ticaret isine girmedigim icin yorum yapamiyorum. ama kisisel siteden birsey satmak bana mantikli gelmiyor. cunku musteri guveni olusturmak zor, taninirlik icin reklam vermek zorundasin, e-ticaretin bir suru teknik kismi var sanal pos vs. bunlar hep handikap. onun yerine sahibinden vs. gibi bir yerde ilan acip satis yapmak daha mantikli. onun bile sikintilari var algi vergi vs.

power20

Siteyi mükemmel olarak açmakla iş daha yeni başlar. İlgili ürünleri arayanların siteyi bulabilmesi için reklam vermek gerekir. Bir de sipariş verdikten sonra sizi arayıp "sipariş verdim, ödeme yaptım, ne zaman çıkar? Çıktı mı, çıkıyor mu?" diyen hassas müşteriler için hizmet sunabilirseniz  iş yürür.