Ras Pi 0 W Tensorflow lite derleme problemi

Başlatan MC_Skywalker, 28 Şubat 2021, 18:42:58

MC_Skywalker

Ras Pi 0 W ye Tensorflow lite kurmak istediğimde pip ile kuramadım. bende https://www.tensorflow.org/lite/guide/build_rpi sitesindeki talimat ile kaynak kodundan kurayım dedim lakin derleme aşamaısnda birçok hata almaya başladım. Derlemeyi Ras Pi 0 W üzerinde yapıyorum.

Hatayı tam anlayamadığımdan google emmide çözümde arayamıyorum. Fİkri olan var mı?
örnek hata mesajı
In file included from /home/pi/tensorflow_src/tensorflow/lite/tools/make/downloads/eigen/unsupported/Eigen/CXX11/Tensor:122,
                 
from ./third_party/eigen3/unsupported/Eigen/CXX11/Tensor:1,
                 
from ./tensorflow/lite/kernels/internal/optimized/optimized_ops.h:40,
                 
from tensorflow/lite/kernels/round.cc:19:
/
home/pi/tensorflow_src/tensorflow/lite/tools/make/downloads/eigen/unsupported/Eigen/CXX11/src/Tensor/TensorTrace.hIn member function 'Eigen::TensorEvaluator<const Eigen::TensorTraceOp<Dims, XprType>, Device>::PacketReturnType Eigen::TensorEvaluator<const Eigen::TensorTraceOp<Dims, XprType>, Device>::packet(Eigen::TensorEvaluator<const Eigen::TensorTraceOp<Dims, XprType>, Device>::Index) const':
/
home/pi/tensorflow_src/tensorflow/lite/tools/make/downloads/eigen/unsupported/Eigen/CXX11/src/Tensor/TensorTrace.h:250:93warningrequested alignment 16 is larger than 8 [-Wattributes]
     
EIGEN_ALIGN_MAX typename internal::remove_const<CoeffReturnType>::type values[PacketSize];
                                                                                             ^

Teşekürler.


Yasal Uyarı: Picproje.org sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Picproje.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.