manyetik bant

Başlatan Jamesbond79, 16 Mart 2021, 00:09:53

tunayk

Alıntı yapılan: Andromeda - 05 Mayıs 2021, 19:26:06.. biraz amatörce olacak ama kaset bandı kullanarak bant izleyen robot yapılamaz mı..  :)

yazma okuma hızı ne olur bilmem tabi.. oyuncak gibi birşey olur ama..
Banti okuyacak kafayı teyp kafası seviyesinde sabit tutabilecekseniz neden olmasın. :)

fth19

Alıntı yapılan: argeman - 18 Mart 2021, 22:05:14Tagli yazınca aklıma geldi, 10 yıl kadar önce galvo lazer yapımında kullanmak üzere pozisyonlama amacıyla sensör arayışına girmiştim ve as5311 i araştırırken buldum, Avusturya firmasıydı, sitesinde sample kelimesini görünce 1 adet istemiştim ve 4. günde kargoyla gelmişti hem de 5 adet, tekrar mail gönderdim manyetik şeriti(fotodaki siyah şerit) bulamıyorum diye ve tekrar onuda gönderdiler yine 3-4 günde gelmişti, bir kumpas bile yapılabilir çözünürlüğe sahipti, sanırım 12 bit idi, hala saklarım.

Hocam ürünleri sipariş verdiğiniz sitenin ismini hatırlıyor musunuz? hatırlıyorsanız eğer öğrenebilir miyim ?

argeman

Alıntı yapılan: fth19 - 31 Temmuz 2021, 17:57:15Hocam ürünleri sipariş verdiğiniz sitenin ismini hatırlıyor musunuz? hatırlıyorsanız eğer öğrenebilir miyim ?

Merhaba , https://ams.com/linear-position