YAMAHA RX-V659

Başlatan M_B, 04 Nisan 2021, 21:29:45

M_B

Merhabalar,
YAMAHA RX-V659 model anfinin herhangi bir hayat belirtisi yok. (12V var )
Şemasına ihtiyacım var. Nette bulamadım veya denk gelmedim.
Elinde olan veya kısa yoldan şemasını bulabilecek arkadaşlar,
yardımcı olabilirse minnettar kalırım. Teşekkürler

İmkanın sınırlarını görmek için imkansızı denemek lazım.                                                             Fatih Sultan Mehmet

M_B

Alıntı yapılan: Melih1802 - 04 Nisan 2021, 21:47:23https://elektrotanya.com/yamaha_rx-v659.pdf/download.html#dl

Çok teşekkür ederim.
O kısma gelip robot değilim sectıkten sonra inmemiş ve bir hata ile karşılaşmıştım.
Tekrar siz link verince kontrol ettim ve indi.
Tekrardan Teşekkürer
Mehmet
İmkanın sınırlarını görmek için imkansızı denemek lazım.                                                             Fatih Sultan Mehmet

ipek

çok nadir bozulurlar.
Servis manualinde CPU Resetting nasıl yapılır kısmı var.

eğer bu menüye giremiyorsanız Flash Boot uçmuştur..

Sozuak

Bende de aynisinin 457 olani olmasi lazim islemci voltajini zenerle ayarlamislar zener ucmus islemci iptal. Cok ugrasamadim yillardir yatiyor bir kenarda.

Melih1802

Alıntı yapılan: M_B - 04 Nisan 2021, 21:52:36Çok teşekkür ederim.
O kısma gelip robot değilim sectıkten sonra inmemiş ve bir hata ile karşılaşmıştım.
Tekrar siz link verince kontrol ettim ve indi.
Tekrardan Teşekkürer
Mehmet

Teşekkürünü Forumdaki tüm Mehmet' ler adına kabul ediyorum.

Yasal Uyarı: Picproje.org sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Picproje.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.