Office 365 Aboneliği Hk

Başlatan bocek, 31 Mayıs 2021, 20:56:35

bocek

Selamlar
Pazaryerlerinde 100 TL'ye office 365 aboneliği satılıyor.
Alıp sorunsuz kullanan var mıdır?
1 ya da 0. işte 'bit'ün mesele..

tunayk

Alıntı yapılan: bocek - 31 Mayıs 2021, 20:56:35Selamlar
Pazaryerlerinde 100 TL'ye office 365 aboneliği satılıyor.
Alıp sorunsuz kullanan var mıdır?
Evet vardır. Yıllardır herhangi bir sorun yaşamadık. Tek sakıncası en azından bizim aldığımızın, kendinize has bir kullanıcı adınız olamadığı için örneğin 12345@vip365 gibi bir isim atanıyor otomatik.  Uygulamalarda da bu isim görülüyor. Özellikle Teams te bu durum biraz sıkıntılı oluyor. Her seferinde 12345 ben filanım gibi bir açıklama yapılıyor. Bunun dışında Word,Excel,Access, Teams kullanıyoruz bir sorun yaşamadık.

Keza aynı yerlerde satılan 30TL lik Windows 10 lisansı ile de sorun yaşamadık. Sürekli internete bağlı bilgisyarlar.

bocek

Evet ben de windows 10 pro almıştım aynı şekilde, sorunsuz kullanıyorum.
Ofisi merak etmiştim. Teşekkürler.

engerex

Formattan sonra tekrar aktifleştirilemeyebilir.

power20

Benzer şekilde ucuz Kaspersky lisans almaya çalıştım. Yorumları okumadan davranmak hata oldu. Başkalarına ait, çalıntı korsan keyler iletiyor. Olmadıysa bunu deneyin gibi... oyaladı. Dolandırıcıdır dedim.Şikâyet ettim. GittiGidiyor para iadesi yaptı. Satıcı faaliyetleri durduruldu. Günlerce oyalandık. Sinir harbi oldu.

Almadan önce yorumlara mutlaka bakın.

sinus

bocek

Bazılarında portal lisansı diyor. Yani office.com'dan girip kullanılıyormuş gibi anladım ben.
Benim bilgisayara kurup kullanmam lazım eklenti çalıştıracağım. Ondan emin olamadım.

diot

Bu tür lisanslar illagal. Bir arkadaş microsofta telefon edip sormuştu. Her an devre dışı kalabilir ve kontrol esnasında lisansız muamelesi göreceğini söylemişler.

engerex

Alıntı yapılan: Kılıç - 31 Mayıs 2021, 22:10:04Benzer şekilde ucuz Kaspersky lisans almaya çalıştım. Yorumları okumadan davranmak hata oldu. Başkalarına ait, çalıntı korsan keyler iletiyor. Olmadıysa bunu deneyin gibi... oyaladı. Dolandırıcıdır dedim.Şikâyet ettim. GittiGidiyor para iadesi yaptı. Satıcı faaliyetleri durduruldu. Günlerce oyalandık. Sinir harbi oldu.

Almadan önce yorumlara mutlaka bakın.

Hâla veriyor mu bilmiyorum, bir bankanın şifre çalınmasına karşı zarar sigortası (diğer banka şifreleri dahil) ile birlikte Kaspersky Total Security 5 cihaz (PC/Telefon/Tablet) lisansı veriyor. Sigorta hediye Kaspersky ile birlikte 189 TL. Kaspersky web sitesinde aynı ürün 437 TL. (biten lisans yenileme de daha uygun olabiliyor.) Sigorta yenilemede lisans devam ediyor, sigorta bittiğinde ne olur bilemem.

Bir ara Microsoft sitesinden 29 TL'ye Windows 10 Pro alınıyordu. Lisanslar hâlen geçerli.

ilyas KAYA

Office 365 lisansı almaya gerek yok. Telefona onedrive yükleyin paketi yükselt seçin. Aylik 17 tl gibi bir ücrete hem 1tb alan hemde office 365 iniz olsun. İsterseniz aile paketi alın 6 kişiye kadar her kişi için 1 tb toplam 6 tb alanınız olur. Bunu telefondan yaparsaniz ücret düşük çıkıyor. Ben 3 yıldır tek almıştım biladerler birleşip aylik 23 tl sanirim 6 kişi (yine office 365 ister indirip ister online) kullanıyorsunuz

Dua edersiniz  :)

bocek

₺16.90'a aldım az önce. Kullanıcı adı ve parola hemen geldi.
Mevcut ofis kurulumunda "Lisansı Değiştir" diyerek girdim kabul etti.
Evet yasal olmadığı aşikar ama bakalım artık.

@ilyas KAYA teşekkür ederim ama almış bulundum artık. Olmazsa dediğiniz gibi yaparız.

tmsh

Soruya tam cevap değil ama bilgilendirme yapmak istiyorum. Microsoft birçok üniversite için Office365 ve OneDrive 1TB lisansı veriyor. Üniversitelerin verdiği edu.tr uzantılı mail adresini kullanarak ücretsiz kullanabilirsiniz.

foseydon

mezun olduğum okulun şöyle bir hizmeti var. öğrenci iken kullandığım e-posta adresini istediğim bir e-posta adresine yönlendiriyorlar, bu sayede okulun verdiği e-posta adresi ile e-posta gönderemesem bile e-posta alabiliyorum. bunu kullanarak bedava office 365 aboneliği aldım, enterprise versiyonu. baya iyi. ayrıca masaüstü office programlanının son versiyonunu kullanmama da izin veriyor. bu tarz bir imkanınız varsa uğraşmayın bunlarla.

zamzam23

Alıntı yapılan: ilyas KAYA - 31 Mayıs 2021, 23:35:15Office 365 lisansı almaya gerek yok. Telefona onedrive yükleyin paketi yükselt seçin. Aylik 17 tl gibi bir ücrete hem 1tb alan hemde office 365 iniz olsun. İsterseniz aile paketi alın 6 kişiye kadar her kişi için 1 tb toplam 6 tb alanınız olur. Bunu telefondan yaparsaniz ücret düşük çıkıyor. Ben 3 yıldır tek almıştım biladerler birleşip aylik 23 tl sanirim 6 kişi (yine office 365 ister indirip ister online) kullanıyorsunuz

Dua edersiniz  :)
aylık 17 lira az para mı. diğeri ömürlük 17 lira :)

depolama alanına gelince yıllık 60 lira gibi bişeye 100gb kulanıyorum gdrive. yeterli geliyor.

aylık ödeme her hâlükârda pahalı geldi bana.

zamzam23