Elektrikli Golf Aracı Sökme ve İnceleme _ Elektrikli Araçlar Video Serisi Ek -12

Başlatan elekTRofizikci, 27 Haziran 2021, 15:28:03

elekTRofizikci

Hazırlayan: Ümit YAVUZARSLAN // elekTRofizikci. Merhaba arkadaşlar. bugün benim için çok ilginç bir araç ile karşınızdayım. Daha önce hiç görmediğim, binmediğim bir golf aracı. Bir arkadaşımın tamirine yardım için çağırdığı aracı çok şükür hallettik. Çok farklı şeyler mevcuttu, çok farklı sistemler vardı. Elektrik hattındaki yanlışlıklardan dolayı, elektrik hattını komple elden geçirdim ve bu sayede hataları buldum. Akabinde de sürücüsünü değiştirdik. Farklı bir deneyim oldu. İlgilenenlere iyi Seyirler. #golfarabası #golfarabasıtamir
https://youtu.be/Ss7FiAXMki4

"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede www.elektrofizikci.com

erdcan

Hocam harika emeğinize sağlık. Tek motor kullanılmış yanlış mı gördüm hocam?

elekTRofizikci

Alıntı yapılan: erdcan - 27 Haziran 2021, 17:16:45Hocam harika emeğinize sağlık. Tek motor kullanılmış yanlış mı gördüm hocam?
Aynen tek motor var. 48 Volt, alan sargılı ve fırçalı. birde hız takibi için bir sensörü var, rotor milinde, motoru sökmediğim için :) Sensörü de inceleyemedim. Ukte kaldı :)
"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede www.elektrofizikci.com