Buton oluşturma yazılımı

Başlatan Mucit23, 22 Temmuz 2021, 02:33:17

Mucit23

Selamlar

PC ortamında yaptığım Nextion gui tasarımlarında buton oluşturmak için bir yazılım önerisi varmıdır? Logolu veya logosuz değişik tarzlarda butonlar yaratıp resim olarak kaydetmek istiyorum. Photoshop vs gibi programlara bulaşmadan en kolay nasıl çözerim?

mustafa_cmbz

Forumda eski yazışmalarda vardır hatta bende sormuştum bir ara ama hatırlayamadım ismini.

Mucit23

Aslında Button Shop diye bir yazılım var oldukça işlevsel bir uygulama çok kolay bir şekilde hazır template'lerden butonlar oluşturuyorum. Fakat icon kütüphanesi çok kısıtlı. install icon pack şeklinde bir bölüm var uygulamada. Dışarıdan zip dosyası olarak icon pack yüklenebiliyor ama doğru dosya formatını bulamadım. internetten indirdiğim bazı icon yüklü zip dosyalarını kabul etmedi.

istek61

hazır programlar bulabilirsin tabi ki fakat photoshop yada illustrator kullanarak çok kolay bir şekilde butonlar oluşturabilirsin.

freepik.com dan istedigin butonu indirip sadece üzerine yazı yazacaksın png olarak da kaydedeceksin.
window bar loading gibi şeylerde bulabilirsin

Mucit23

Aynen öyle aslında corel draw biraz biliyorum mecbur onu yükleyeceğim. Ama u Button Shop yazılımı aslında harika. Dışarıdan iconpack yükleme işini çözsem birçok uygulama için yeterli olacak.

Yasal Uyarı: Picproje.org sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Picproje.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.