İnce silikon boru

Başlatan Andromeda, 27 Temmuz 2021, 14:44:20

Andromeda

4 mm çapında ve 0.5 mm et kalınlığı olan silikon boru arıyorum.. karaköy hırdavatçılar çarşısında girişde solda bir dükkan var ama ismini bilmiyorum.. bilen var mı?  :) 
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

ilyas KAYA

genelde bu tarz boruları makarondan yapıyorum. Isı dayanımı şart mı

Andromeda

.. şart değil ama silikon olmalı..
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

zamzam23

Alıntı yapılan: ilyas KAYA - 27 Temmuz 2021, 15:42:34genelde bu tarz boruları makarondan yapıyorum. Isı dayanımı şart mı
Makarondan nasıl yapılıyor?

ilyas KAYA

Alıntı yapılan: zamzam23 - 27 Temmuz 2021, 16:28:06Makarondan nasıl yapılıyor?

Boşta ısınınca daralabildigi kadar daralır ve boru halini alır. Epeyce sağlamdır.

Sıcak hava ile daralta bilirsiniz. Tabi daralma kat sayısına göre çap almanız lazım. Örneğin size 4mm lazım ise ve alacağınız makaron yüzde 50 daralıyor ise 8 mm makaron almanız lazım

necati

[email]entegreterbiyecisi@yahoo.com[/email]

Andromeda

O.KIRATLI

Burada birşeyler var belki uygun olanı bulabilirsiniz.

https://www.dyzer.com.tr/silikon-hortum