Kendi basima delebilecegin en kucuk delik.

Başlatan z, 21 Ağustos 2021, 15:07:04

z

Yok minik delik sevdasindan vazgectim. Mink delik ile laser benegini kucultemiyorum. Minik isik huzmesi lazim.
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

devrecii

Işık kaynağını deliğin karşısına koyarsan ve kamerayı karşısına koyarsan burada önemli optik sorunlar  ortaya çıkıyor (quantum değil :))  beyninde canlandırabilirsin , orası delik olmaktan çıkıp ışık kaynağına dönüşüyor.

Böyle olmaması için ışığı direk vermemelisn dağıtıp vermelisin. lcd ekran altında ısık dağıtıcı var yada  silikon da ışığı dağıtıyor cam tozu da olabilir deliğin üzerine koyup ışığı yandan verrirsen o zaman orası ışık kaynağı değilde bir cisim olacak.

parametre

Bahsedilen kaynak lazermıdır yoksa ampul yada led ısıgındanmı bahsedıyoruz lazer ise onun cıktıgı yerde mecek vardır mercege bir tanedaha mercek ekleyip odagı ileri noktaya tası onu hesapla orası zaten en kucuk olacaktır kolay gelsin ampule bu durum olmaz yedı rekte birçok odak oluşur kede de aynı durum olur aynı renkte farklı odaklar olur ama lazer tek frekanslıdır kolay gelsın

superconductor

Yeterli çözünürlükte lcd yada oled ekran kullan sadece 1 pixelini aydınlatırsın.

EGE

İlişkteki miro eleği alıp üzerini fırça ile boyayın, kuruduktan sonrada eleğin boyanmamış olan kısmından kendi telini söküp  bu tel ile boyalı olan her hangi bir yeri delip kullanabilirsiniz.