Elektrikli ve Hibrit Sürüş Haftası Röportaj 3 -GERSAN Şarj İstasyonları

Başlatan elekTRofizikci, 11 Ekim 2021, 00:41:42

elekTRofizikci

Hazırlayan: Ümit YAVUZARSLAN // elekTRofizikci.

Merhaba arkadaşlar. Dolu dolu geçen bir etkinliğin sadece özetini 4 videoya sığdırmaya çalıştım.

İlk videoda genel görüntüler ve bilgiler vardı.

2. videoda kullanıcı deneyimleri,

3. videoda uzmanından sektör değerlendirmesi ve

4. bu son videoda ise, etkinlik alanındaki test araçlarının şarjını gerçekleştiren yerli şarj istasyonu üreticimiz GERSAN Elektrik AŞ den Mustafa Bey ile  sohbetimiz var.  Ayrıca güneş enerjili bir garaj altında şarj olan TESLA  eşliğinde dolar çatı ile ilgili sohbetimiz mevcut.

İlgilenenlere iyi seyirler.

https://www.youtube.com/watch?v=jxb2wE_2vV0&t=70s
"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede www.elektrofizikci.com

Yasal Uyarı: Picproje.org sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Picproje.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.