YouTube' dan video indirmek.

Başlatan Melih1802, 16 Ekim 2021, 17:35:01

Melih1802

Bir kaç kere seyretmem gereken bazı videoları 1080P olarak ta indirebileceğim, kısıtlaması olmayan bir program yada yöntem tavsiyesi alabilir miyim?

Edit: Birkaç linki yapıştırıp bir seriyi videoyu indirmesi çok cazip olur.

fide

Jdownload
İster tek video, ister oynatma listesinin tamamını indiriyor. Vimeo'dan da indirebiliyor.
Her birimiz, geride bıraktığımız eserler kadar ölümsüzüz. Evlat gibi, talebe gibi, icatlar gibi...   http://fidenetgaraj.blogspot.com

Andromeda

win için ise videoindirelim   adında bir site var..

android de ise tubemate..
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

ramazan10

YoutubeDownloader

Sıralı videoların linkini kopyala yapıştır ile istediğiniz gibi indirme yapar. Ayrı videoları tek tek linki göstermeniz gerekiyor.

Farklı dosya formatlarını da destekliyor.

Lisans ücretinde bazen indirim yapılıyordu. Sitesinden takip etmek lazım veya patch dosyasına kolaylıkla bulunabiliyor.

Gediz1337

Acaba benim gibi kaç tane youtube-dl fanboyu var diye merak edip konuya girdim, hiç bahsedilmediğini görünce şaşırdım.

"Ne kadar da güzel çalışıyor" dediğimiz video indirme araçlarının büyük kısmı aslında birer youtube-dl frontendi. İsmine aldanmayın bu arada, yüzlerce farklı kaynağı destekliyor.

ACM

bsenguler

IDM'i tek geçerim, gönül rahatlığı ile kullanabilirsin.

Firzen

4K Videodownloader sorunsuz ve ucuz birkez aldım iyiki almışım diyorum
Kararsız...