PSoC Canavarları

Başlatan ground, 27 Ocak 2006, 19:36:04

ground

PSOC Canavarları Dikkatine :D
DESIGN OF A DIGITAL READ OUT
BASED ON CYPRESS MICROSYSTEMS
PSOC MICROCONTROLLER SERIES

Devre      ProjeDosyası
⌒╮'╭⌒╮⌒╮.
╱◥██◣                  
| 田︱田田|              
╬╬╬╬╬╬╬╬╬

Picproje - Sözde değil özde paylaşım..

aYe

Selam ground,

Verdiğin link'teki dosyayı indirip inceledim, mahşallah döktürmüş arkadaş.
Bunun içinden çok malzeme çıkar.
Teşekkür ederim.

İyi çalışmalar...
Dünyada iki şey sonsuzdur. İnsanın aptallığı ve evren. Ancak ikincisinden o kadar emin değilim... (Einstein)

Petek

@tatlisukurnazi,
hocam PSoC invention kartını DEBUG için kullanılabilirmi diye tekrar denedim. Ama ICE gibi bir şey değilmiş, olmadı. LPT portlarını değiştirerek denedim yine olmadı. Üzerindeki jumperin bağlantı şeklini değiştirdim yine olmadı. PSoC forumunda da bundan bahsediliyordu. Gecenin 3'ünde çok fazla forumları karıştıramadım. Sanal bir port açmışmı diye baktım. Ama pek bir şey de anlayamadım. Galiba bir iki gün daha deneme imkanım var. Ondan sonra katana hocam deneyebilir :)
“Önyargıları yıkmak atomu parçalamaktan zordur” A.Einstein

aYe

@petek

Merhaba,

ground arkadaşımız psoc'a yeni bir başlık açmış, sanırım psoc ile ilgili tek başlık altında yazmaya alıştığımız için farketmedin.  :roll:

Kart konusuna gelince onun o işe yarayacağına dair hiç umidim yok  :cry:  hem katana bu işe baya bir heves sardı  8O , şevki kaçmadan gönder artik   :D , söz ben sana daha güzelini yapçam  ;)
Dünyada iki şey sonsuzdur. İnsanın aptallığı ve evren. Ancak ikincisinden o kadar emin değilim... (Einstein)

ground

Yok hocam aslında yeni başlık açmadım.. Bu başlıkta sorulan bir soruya cevaptı :D

Yazanlar silmişler..

Frezelerde kullanılan cetvellerin kontrol cihazları hakkında.

Digital readout diye adlandırılıyor.  Türkiyede eae firması önder bu konuda..  Örnek olsun diye vereyim dedim ;)
⌒╮'╭⌒╮⌒╮.
╱◥██◣                  
| 田︱田田|              
╬╬╬╬╬╬╬╬╬

Picproje - Sözde değil özde paylaşım..

aster

Özür, ben sandımkiii, ve buraya yeni başlık açıp taşıdım  :oops:

aYe

Selamlar,

Ground hocam ben hatirliyorum o başlığı bir arkadaş sormuştu ama kimdi onu hatirlamiyorum. Aslında aster hocamın buraya taşıması iyi olmuş, eğer devreyi uygulamak isterse takildiği yerleri sorucak bizde cevaplıycaz vs. Sonuçta diğer PSoC meraklılarinin da olabilecek soru ve cevaplari toplu olarak görmesi iyi. Ancak o arkadaşı haberdar etmek lazim, malesef kimdi ben hatirlamiyorum. :roll:

İyi çalışmalar...

aster

o arkadaş microcozmoz idi
çözümü bulmuştu açıklamasınıda yazısında belirmişti

hazır devreden ziyade biz nasıl bir şeyler yaparız araştırmasına devam ediyor