Whatsapp ı tekrar kuramıyorum?

Başlatan Andromeda, 12 Aralık 2021, 11:51:28

Andromeda

Android 5.1.1 samsung telefondaki whatsapp ı silmiştim.. yüklemek için  play e girince yüklü ifadesi gözüküyor.
apk yı ayrıca indirip denedim. X işareti ve yanında yüklenmedi yazısı çıkıyor.Hafızayı boşaltmak için bazı programları kaldırdım ama yüklenmiyor.
yardım için sağolun.
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

elektronik

Telefonu sıfırlayıp deneyin fabrika ayarlarına dönün işe yarayabilir.
Belkide eski android sürümü güncel whatsappı desteklemiyordur.

power20

Geçmiş yıllarda Android düşük sürümleri desteklenmeyecek diye uyarı çıkmıştı bu yüzden WhatsApp'ı
 eski telefona kuramıyorduk

Andromeda

..eski apk kuruldu ama "telefonunuzun tarihi yanlış" uyarısı veriyor ve program başlamıyor.
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

asma

Alıntı yapılan: Andromeda - 12 Aralık 2021, 13:52:31..eski apk kuruldu ama "telefonunuzun tarihi yanlış" uyarısı veriyor ve program başlamıyor.
Merhaba benim telefonum tamirde ve söylenen saatte teslim alırken hatalı olduğunu fark ettik hemen düzeltiriz dediler. Tabii ki pazartesiye kaldı.
Elimde 5.0 lolipop yüklü bir telefon vardı.  Sim kartı takıp kullanmaya başladım.
chrome ile internete giremedim , hemen güncelle sen hangi çağda kaldın dedi. Başladı , afalladı. Şimdi çalışmıyor.
youtube açayım dedim , baba naaptın bu eski yenisi var dedi. Tamam dedim yüklendi. şartları kabul ettim kavilleştik. Şimdi çalışmıyor.
Whats up a girdim saat tarih yanlış dedi , düzelttim. Çalışıyor. Yeni sürüm var dedi , ağzının ortasına vurdum.

Şuan telefonla konuşabiliyorum , eski bir tarayıcı ile picprojeye giriyorum , whatsapp kullanabiliyorum.
Pazartesiyi bekliyorum.

Niye uzattım , bende çalışan sürümü yazacaktım.

WhatsApp Messenger
Sürüm 2.21.23.23

Kolay gelsin.

power20

Çalışan eski Apkyı  biz de alabilir miyiz ?