Hasta odasında yapılan bilinç deneyi...?

Başlatan Andromeda, 13 Ocak 2022, 18:24:24

Andromeda

Televizyonda bir belgeselde izlemişdim...
Kadın hasta yatağında kitap okuyor..o esnada bir sistemi devreye alıyorlar..anahtar kapatılır gibi..ama sistem hastanın beynine  nasıl bağlı hatırlamıyorum..kadının okuması aniden duruyor..
bir süre sonra sistemi devre dışı yapıyorlar ve kadın okumaya kaldığı yerden hiç kesinti olmamış gibi devam ediyor.Bu acaba nasıl bir deneydi..
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

yesilu

z

Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

Andromeda

.. tms  magnetik başlığı gibi birşey hatırlamıyorum.. başka birşey olmalı.Tms nin ne olduğa baktım ama bir alaka kuramadım.
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

yesilu

bir belgeselde deneğe kelimeler söyletirken el tipi bir tms cihazı ile (bobini 8 şeklindeydi, çift bobinli sanırım) beynin konuşma bölgeleri uyarıldığında (veya şoklandığında) konuşması geçici olarak bozuluyo, duraklayıp kekeliyordu. senin anlatrığın da bunun gibi birşey diye düşündüm. alet çıt çıt sesi çıkarıp anlık ama oldukça kuvvetli manyetik alan yaratıyor. kapasitörde biriktirdiği enerjiyi kullanıyor sanki. bi tane yapıp deneyecektim de durduk yere kayışı koparmayım dedim...