Vp 20 ile GSM kartı klonlama 1 GSM kart a 8 GSm hat

Başlatan byka, 19 Ekim 2002, 06:34:43

passwordc

Denemedim ama duyduğum kadarıyla aycell'in kodu henüz çözülemiyor. Sebebide yeni bir algoritma kullanılması. fakat üzerinde uğraşılıyor...
  Ankarada nereden bulabileceğin konusunda en ufak bir fikrim bile yok....

asveli

arkadaşlar bana  simscan 2.0  programı gerek.nerden bulabilirim.cardinal yanlış çözüyor.

XNHCX

;)
KI ve IMSI numaralari bulmaya yarayan YENI program.

SimScan2.0Down


XNHCX

asveli

Program için çok teşekkür ederim.

davut83

aynı anda 2 sim kart çalışmasıyla ilgili olarak,eskiden ki hala kullanılıyo,ericson 688 lerde bunu yapıyoduk biz,eğer sim kart yuvasındaki plastik yuvayı yerinden çıkartıp o şekilde bataryayı takıp,tlf nu açtıktan sonra ki şebekeyi bulduktan sora,arka bataryayı hafif sallıyınca sim kart tlf dan çıkıyo eğer onu başka tlf na takarsanız yeni taktığınız normal işlevini yapıyor.ayrıca şebeke arama eselesi de tlf açılınca şebeke aryo mevzusu da:mevcut şebekeleri sim kart arıyor ve en yakındaki istasyondan onay alıyor ondan sonra tlf nun imei numarasını yollayıp teyit aldıktan sonra hattınız görüşmeye açılıyor.

phuz

arkadaslar kopya kartlar ile  kullanırken hangi kart aktif ise  o  devrede olur  orjinal bile olsa diger kart devre dışı kalır.  cagrılar son kullanıya gelir.
Goldmaster 7400 vs.

cozturk

Arkadaşlar bu 8 hattı yükleyeceğimiz boş kartı uygun fiyata nereden alabilirim.?  reklam olmasın  derseniz bana Ö.M. atabilirsiniz. Bu kartın  ismi nedir? Silver kart mı .  Ben kart olayına yeni başlıyorum.  :oops:  :oops: VP30 yapacağım. bunun VP20nin gelişmiş hali olduğunu zannediyorum. Bir de  vp30 ile hangi programı kullanmamım  tavsiye edersiniz. tek bir program mı var? :oops:

mmengi

dostum ben kullamıyordum ama bozuldu yeniden alacağım.Bu anlatacaklarım tamamen kendi görüşüm, kullanacağın kartın ismi silver card kart benim aldığım kartın bir yüzü gümüş rengi idi ve bunlar çabuk bozuluyormuş ve nitekim benimkide 1 ay içinde bozuldu içindeki pic sağlam ama eprom gitmiş ben bu gün yeniden alacağım fakat bu sefer bir yüzünde 101010 yazılı diğer tarafında resimler var böyle olanlar daha iyiymiş fiyatı 9-10 $ civarında.Benim kullandığım sim programı sim-emu6.01 di sanırım 10 adet hat yüklenebiliyordu.

mavi

bis o dediğinizi yaptık  gsm operatörü firma anında görüp kopyalanamaz bir kart hediye etti ve  ikinci defa tekrar

etmeyin ceza alırsınız dedi.aynı anda tek hattaait  iki kart açık olmuyor.Çünkü ilk başta ikisi birden  konuşma yapabiliyordu fakat bir kimse aynı anda iki farklı numarayı aynı telefonla arayamayacağı

ve farklı yrde olamayacağı için bu mümkün olmuyor.
Telecommander Monster Of Network

canstb

Alıntı yapılan: "NKELEKTRO";) Öncelikle şunu belirtmeliyimki PicProje Board muhteşem! Benim merak ettiğim konu diyelimki arkadasımın gsm kartını aldımve yeni bir silver vb. bir karta kopyaladım ve kartını geri verdim, o  kartını telefonuna takıp kullanırken bende kopyaladığım kartı telefonuma takıp kullanabilirmiyim ve ona gelen mesaj çağrı ve aramalar banada gelirmi yardımcı olursanız sevinirim ! :?:

en son hangi telefon(sim kart) sisteme giriş yaptıysa o aktif kalıyor. önce açılan aktifmiş gibi görünüyor ama herhangi bir işlem yapılamıyor

fatihsatir

Birkaç arkadaşımız sormuş Aycell veya avea olıuyor mu diye..! İkiside oluyor arkadaşlar..
Dünya güzelliklerine dalıp ahiret hayatını unutma..!

iboyolalici

Arkadaşlar bu karttan bende yaklaşık iki buçuk senedir var kullanıyorum çok rahat size tek söylebileceğim sadece turkcell'yenitip yani 2006 yılının kartları bilgisayara okutulamıyor telsim avea turkcell' eski tip kartları bunların hepsi okunabiliyor ve yeni karta aktarılabiliyor yeni kartın avantajı ise kartı takıp sökmeyi kaldırıyor ortadan ve kartı kesip birleştirmedeki yöntemdeki gibi eski kartlarınıza zarar vermiyorsunuz yani kartlarınız orjinal şeklinde kalıyor telefonunuzda SimEmu5 şeklinde bir menü oluşuyor burdan hangi kartı seçeceğiniz ve diğer bütün sorularıza cevabı bu menüden bulabiliyorsunuz kartı okutturmak için hazır kart writer'ler satılıyor 5 ın1 sim kart okuyucular var usb kablosu ve programıyla beraber satılıyor. ;)

aslan_korhan

Bende bu tür karttan yapmıştım bir aralar. ( Silver kart )
Yıllar boyunca kullandım ve bir sorun yaşamadım.
2 hat veya daha fazlası ayni anda aktif olmaz. Bu TV'nin tek tunneri ile 2 veya 3 yayını ayni anda almak gibi birşey olurdu.

Ben arkadaşın bir hattını kopyalamıştım. Fakat denildiği gibi ilk hattı alan kişi aktif olmuyordu bende. Yani orijinal hat açık ve kullanılır durumda olduğu halde ben kopya kartı devreye soktuğumda tüm aramalar, mesajlar vs... hepsi bana geliyordu. Orijinal hat açık gözüküyordu ama mesaj falan gelmiyordu. Gerçi ben bunun programınla falan biraz oynamıştım...

Silver Kartı İzmir'de bulabiliyordum. Ama bu birkaç yıl önceki olaydı ve o aralar bu kart olayı meşhurdu. Şimdi pek istek olmadığı için bulunmuyor olabilir. Gold Kart ise mevcut ama buna sadece 1 veya 2 hat ancak yüklenebiliniyor. Greenkart ise Silverkart'tan bile iyi ama ben bulamamıştım o zamanlar.

Fakat bu kopyalama olayı artık pek mümkün değil. Çok eski kartların KI numarası okunabiliniyor. Bunlarda nereden bakılsa en az 5-6 yıllık kartlar olmazsı gerekiyor. Şuanda tüm operatörler bu kopyalama olayına karşın önlem almış durumda.
"Dejan" bu işler ile ilgili baya program yazmıştı o zamanlar. Şuan buna karşı birşey yapmışmıdır bilmiyorum. O zamanlar üzerinde uğraştığını söylemişti gerçi...

Birde bir aralar bana ve çoğunuza geldiğini sandığım bir mail dolaşıyordu ortalıkta...
Bir firmanın biri 2 veya daha fazla hattı ayni anda aktif durumda tutan bir kart yaptıklarını söylüyordu ve bayiler arıyordu. Tabiki bunun için para istiyorlardı. Bu tamamen yalan olduğu anlaşıldı sonunda...
Dünyada 10 çeşit insan vardır. Binary bilen ve bilmeyenler.

dady

arkadaşlar link bozulmuş bi bakarsanız sevinicem

Yasal Uyarı: Picproje.org sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Picproje.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.