Proton basic yeni versiyonu olan POSITRON u kulllanan var mı ?

Başlatan tekniker_murat, 13 Mayıs 2022, 06:24:38

Maxim

gevv

Alıntı yapılan: mustafa_cmbz - 18 Kasım 2023, 12:41:59paypalı olan varsa yardımcı olabilirmi ?

NE saçma iştir param var alamıyorum erişemiyorum..hey allahım..

ödeme seçeneklerinde paypal dışında google pay, visa, master vb.  var.   

Not: ebay sayfasında 2 tane dana gibi  slayt alanı sonrasında ürüne ulaşılıyor  :D  baya aşağıda kalmış ilk baktığında ürün kaldırılmış sandım  :)

edit: stok kalmamış bildireyim bakalım sorun neymiş

mustafa_cmbz

Alıntı yapılan: gevv - 18 Kasım 2023, 18:37:38ödeme seçeneklerinde paypal dışında google pay, visa, master vb.  var.   

Not: ebay sayfasında 2 tane dana gibi  slay alanı sonrasında ürüne ulaşılıyor  :D  baya aşağıda kalmış ilk baktığında ürün kaldırılmış sandım  :)

sinir krizleri geçirmek üzereyim desem yeridir..mevcutta konu altına atılan ebay linkleri ölmüş.Direk satıcının adresini bilen varsa oda makbule geçer..Ebay dan hiç alışverişim olmadı..

kendi sitesine kart ile ödeme seçeneği koymuş ama anladığım kadarı ile çalışmıyor...sabahtan beri deli olucam..

gevv

Söylediğim gibi ebayda kredi kartı seçenekleri var fazla uğraştırmaz. Fakat şuan ebay sayfasında  stok yok (ebay satış sayfası aktif), durumu yazara bildirdim.

Satıcı direkt yazarı  :D  o da ebaydan başka bir yöntem kullanmıyor aslında ebay dışında  güzel bir sistem kuracaktım ama  istemedi sanırım yoğunluğu yüzünden sadece ebay ile uğraşmak istiyor.

Birde goole sayfasında  şöyle yazmış;

Alıntı YapHello

If you wish to purchase the Positron compilers, formally known as the Proton Compilers, please send an email message to us at:

Storypainter@hotmail.com

https://sites.google.com/view/rosetta-tech/home/how-to-purchase-the-positron-compilers

mustafa_cmbz

Alıntı yapılan: gevv - 18 Kasım 2023, 18:58:05Söylediğim gibi ebayda kredi kartı seçenekleri var fazla uğraştırmaz. Fakat şuan ebay sayfasında  stok yok (ebay satış sayfası aktif), durumu yazara bildirdim.

Satıcı direkt yazarı  :D  o da ebaydan başka bir yöntem kullanmıyor aslında ebay dışında  güzel bir sistem kuracaktım ama  istemedi sanırım yoğunluğu yüzünden sadece ebay ile uğraşmak istiyor.

Birde goole sayfasında  şöyle yazmış;

https://sites.google.com/view/rosetta-tech/home/how-to-purchase-the-positron-compilers

ya var ya tam çoban usulü...

mustafa_cmbz

gevv

Alıntı yapılan: mustafa_cmbz - 20 Kasım 2023, 12:44:04@gevv hocam nası varmı gelişme?

Cevap gelmedi korumda konuda açılmış.

17 kasım sonrası giriş yapmamış

mustafa_cmbz

Alıntı yapılan: gevv - 21 Kasım 2023, 20:11:15Cevap gelmedi korumda konuda açılmış.

17 kasım sonrası giriş yapmamış

öldümü naptı tövbe yarabbim..yav alırız ederiz diye kartıda çizdiydim..neyse başka editörde bakacaz artık..

power20

Epsilon

@mustafa_cmbz
Pozitronu satın alabileceğiniz linki @Maxim üsteki mesaja ekledi.(Senin son mesajından 1 gün sonra güncelleme yapmış sanırım)
40 Pound a satın alınabiliyor.

* Benim anlamadığım linkte sol taraftaki ürün resmi kısmında"Pozitron Basic Complier for 8 bit microcontrollers" yazıyor.Sayfanın sağ tarafında aşağıda desteklediği MCU lar 24 bit e kadar var ve dsPIC lerde var.
Yani tüm bu uzun listedeki MCU ları derliyormu ? 

mustafa_cmbz

Bu ürünü aldığımda digital olarak ürün bana nasıl ulaşacak mail yolu ile mi verecek setup dosyası mı verecek? İşleyiş nasıl?

Epsilon

Alıntı yapılan: mustafa_cmbz - 25 Kasım 2023, 13:53:11Bu ürünü aldığımda digital olarak ürün bana nasıl ulaşacak mail yolu ile mi verecek setup dosyası mı verecek? İşleyiş nasıl?
Sayfa da  Basit bir indirme işleminden sonra kurulacağından bahsediyor

Epsilon

Önceki sayfalarda @yas bu tür pekçok soruya detaylı olarak cevap vermiş.Ödemeden yaklaşık 2 saat sonra sizinle iletişime geçip indirme linkini veriyormuş.O zamanlar istediğiniz sayıda pc ye de kurulabiliyormuş (Değişmiş olabilir)

mustafa_cmbz

Aldım bakalım hayırlısı ile geri dönüş nasıl olacak yazarım..