bluetooth kulaklık pc ye bağlama

Başlatan BC337, 14 Temmuz 2022, 20:39:54

BC337

s.a  arkadaşlar alamanyadan bluetooth kulaklık geldi  bana  şöyle k bir sıkıntı var  kulaklığı bilgşsayara bağlayınca  internet kasılıyor  yavaşlıyor  acaba sebebi ne olabilir  ilk defa  böyle bir cihaz  kullanıyorum aslında  güzel birşey hoşuma  gitti birde bunun pilleri kaç ssat dayanır  acaba  ?  kullanma  klavuzu  yabancı dil olduğu  için pek anlamadım ??? 

mr.engineer

Eğer PC bluetooth'una ait güncelleme vs. yapılı ise yapacak pek bir şey olmayabilir. Başka bir PC'de daha deneyin bence. İki tane kulaklık kullandım hiç böyle bir sorun görmedim.

Şarjı ne kadar gider sorusu cihaza bağlı. İnternetten bulabilirsiniz. 2 saatlik giden de var 10 saat giden de var.

Tagli

2.4 GHz bandı fazla gürültülü olabilir. Mümkünse bilgisayarı 5 GHz wireless'a bağla. 5 GHz yoksa, modem üzerinden wireless kanalını değiştirmeyi deneyebilirsin. Eğer masaüstü bilgisayar ise, bluetooth ve wireless alıcılarını birbirinin yakınına takma.
Gökçe Tağlıoğlu

MC_Skywalker

PC deki Bluetoot modülü ile kulaklık standartları aynı mı? Bazı üreticlerin Buletoot chiplerinin Windows içinde gelen gömülü sürüleri geriye uyumluluk ve bir çok özellik desteklenmiyor.

Modül üretisinin sitesinden sürücüyü indirip kurun. (Intel, Boardcom vb.)