STM32F4 P10 Panel DMD Kütüphanesini sorunu

Başlatan mcaltindal, 28 Eylül 2022, 02:24:42

mcaltindal

Merhaba arkadaşlar
Black Pill STM32F401CCU6 kart ile Stm32ide ile yazı yazdırmaya çalışıyorum Arduino DMD kütüphanesini inceleyerek kütüphaneyi çevirdim ancak sadece çizgi akıyor başka hiç birşey yapmıyor 2 gündür denemediğim şey kalmadı. dosya ekte

Çalışma

quarko

P10 için arduino kütüphanesine gerek yok. Kendin de yazabilirsin. Ekranı tarayıp sırayla seri olarak verileri basacaksın. Çok ta bir zorluğu yok. Ama ekrana text yazdırırken, font vs. buffer düzenleme işleri biraz uğraştırabilir. Daha önce STM8 ve STM32F0 ile çok defa yaptım.
"Aslanlar kendi hikayelerini yazmadıkça, avcıların kahramanlık hikayelerini dinlemek zorundayız."

mcaltindal

Alıntı yapılan: quarko - 28 Eylül 2022, 10:37:29P10 için arduino kütüphanesine gerek yok. Kendin de yazabilirsin. Ekranı tarayıp sırayla seri olarak verileri basacaksın. Çok ta bir zorluğu yok. Ama ekrana text yazdırırken, font vs. buffer düzenleme işleri biraz uğraştırabilir. Daha önce STM8 ve STM32F0 ile çok defa yaptım.

@quarko hocam kendim araştırarak yapmaya çalışıyorum. ne yaparsam yapayım seri şekilde yuarıdan aşağı çizgi iniyor ben mi yanlış yapıyorum yoksa başka bir sorun mu var anlamadım o yüzden projeyi paketledim incelerseniz fikir verirseniz sevinirim.

mcaltindal

konu günceldir. lütfen p10 panel hakkında yardım eder misiniz?