BTA100 Arıyorum

Başlatan AXI__, 06 Ocak 2023, 01:34:30

AXI__

Merhabalar.
5-10 adet BTA100 arıyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlar aşağıdaki numaradan bana ulaşabilirsiniz..
0551 979 92 32

Mr.Thinking

ego=1/Knowledge

wtrk

Bence bluetooth adaptor :)
NoBody Can Stop Me!!!!!

AXI__

Pardon arkadaşlar :) BTA100 Triyak arıyorum yanlış olmuş.

timpati

Bende 1 adet fazla var ama eğer örneğin pil punta makinası gibi bir cihazın kontrol kartında kullanacaksan gerek olmadığını söyleyebilirim, şemayı incelersen orada gereksiz yere abartılmış olduğunu göreceksin. Yok, "illa isterim" dersen, özel mesajla iletişim bilgilerini verebilirsin.
why mr. anderson, why ?

cevat1

Alıntı yapılan: timpati - 07 Ocak 2023, 21:02:01Bende 1 adet fazla var ama eğer örneğin pil punta makinası gibi bir cihazın kontrol kartında kullanacaksan gerek olmadığını söyleyebilirim, şemayı incelersen orada gereksiz yere abartılmış olduğunu göreceksin. Yok, "illa isterim" dersen, özel mesajla iletişim bilgilerini verebilirsin.

Punta cihazında BTA12 yeterli mi?
Veri bilgisinde 20 ms  de  120A akıma dayanıklı dir yazılı.
Seri kullanımda sorun çıkmaz mı?

mg1980

Motosiklet rolesi kullanıyorlar.. bir de zamanlama devresi..

timpati

Alıntı yapılan: cevat1 - 07 Ocak 2023, 22:00:52Punta cihazında BTA12 yeterli mi?
Veri bilgisinde 20 ms  de  120A akıma dayanıklı dir yazılı.
Seri kullanımda sorun çıkmaz mı?

Triyağı çıkışta değil de trafonun girişinde kullanıyorlar yani örneğin 700W'lık bir mikro dalga fırın trafosu söz konusu ise ve max akım çekilmiş olsa bile primerdeki triyak en çok 3-4 amperlik bir akımı kontrol edecektir; sıradan bir triyak da bu akımı rahatça karşılar. kontrol kartının bağlantı şemasını inceleyin.
why mr. anderson, why ?

cevat1