Ücretli veya Ücretsiz Web Sitesi Yapmak veya Yaptırmak İstiyorum.

Başlatan Mr.Thinking, 04 Şubat 2023, 09:28:49

Mr.Thinking

Şirketlerin halka arz edilmesi gibi bende 25 yıllık standart müşteri portföyümden ayrı bir şekilde web e açılmak ve tamir işimi web de duyurmak ve Türkiye hatta dünya genelinde yeni müşteriler edinmek istiyorum.
  Düşündüğüm yapıda, başlangıçta marketing tarzı kredi kartı ile alış veriş düşünmüyorum.
Bir forum yapısı da düşünmüyorum. Sadece elektronik kart tamiri konusunda bir ustaya ihtiyacı olanın, tamir konularına göre beni web te(google da) arayıp bulabilmesini istiyorum.
Bunun için nereden başlamalıyım?
Google da bir kaç dakikada Şöyle bir şey denemeye çalıştım ama çok hoşuma gitmedi. Adresi de çok bulunabilir değil gibi.
https://sites.google.com/view/elektronik-kart-tamir/ana-sayfa
ego=1/Knowledge

Emou

Hocam direkt HMTL Template şeklinde arama yapın. Tek sayfa veya çoklu sayfa kurumsal ücretsiz şablonlar bulabiliyorsunuz. HTML dosyalarını açar yazıları düzenlersiniz. Tasarım bilgisi vb. öğrenmenize gerek kalmaz.

Kimseyle uğraşmanıza gerek kalmamış olur. Stajyerlerine böyle kurumsal web sitesi yapıp satan firmalar gördüm. Öylelerine para kazandırmaya gerek yok bana sorarsanız.

wtrk

hocam çok yakın zamanda decompile.us yada revteam.re sitesinde içerisinde 10 bin adet hazır  script bulunan konu açmışlardı 1-2 dakika göz gezdirdim ancak bulamadım. Buralarda forumlara bakarsanız ve linki bulursanız şuan üyelik kapalı olmalı ancak konular görülüyor eğer bulaiblirseniz ben size linkini verebilirim.
NoBody Can Stop Me!!!!!

elektronik_0

Wordpress ile hızlı çözüm üretilebilir.
Sizin sitenin yanı sıra SEO ihtiyacınız da var gibi görünüyor.
Hazır wp temalar, SEO ve tüm site işlerinizi R10.net üzerinden yaptırabilirsiniz.

gevv

Öm.  günderdim.

ücretsiz isterseniz   alan adı ve hostunuzu  alın  bilgileri özelden gönderin  wordpress kurulumu ayarları yaparım içeriği siz girersiniz (forumda konu açmanın biraz değişiği :) )

Alıntı yapılan: Mr.Thinking - 04 Şubat 2023, 09:28:49tamir konularına göre beni web te(google da) arayıp bulabilmesini istiyorum.

bu  iş uzun bir süre, ilgi, sevgi  ve yatırım ister :)   

gerçi sizin  alanınız da  çok büyük rekabet yok  düzenli seo içerik, görsel vb.  sıralamada yer alınabilir ama  uğraşmak gerekli

bu konularada da yardımcı olurum.   örneklere göre içeriğinizi hazırlarsınız 

BC337

eğer çok profosyonel bişeye gerek yok işimi  görsün yeter derseniz  küçük bir tavsiye size  office 2003 ün içinde  frontpage var onunla  html tabanlı kolay web siteler  yapabilirsiniz  zamanında  çok yaptım bende.... ::ok  ::ok

mfurkan7

Bence en iyisi Wordpress olur. Ödeme sistemleri vs gibi konularda da plug-inleri var. Olmadı shopify üzerinden de kendinize bir site oluşturabilirsiniz ancak shopify ücretli.