Türkiye de veya Digikey' de bu soketi nasıl bulurum?

Başlatan Melih1802, 11 Mayıs 2023, 16:42:14

Melih1802

Merhaba. Bu sokete ihtiyacım var. Dişi ve Erkek olarak nerede bulabilirim, veya adı tam olarak nedir?

Mr.Thinking

Kataloklarında yok ama belki bir yol gösterirler. Şuraya foto ile bir sorun. 1 saattir konnektörünüzü arıyorum ama yok. en fazla 4 pinlisi var. En geniş katalok burada gibi.
https://www.hatko.com/tr/e-katalog
ego=1/Knowledge

Melih1802

Özdisandan sipariş ettim, 4'lü den 2 tane yan yana monte etmeyi deneyeceğim.

mg1980

Hocam, yanlışlıkla diğer tarafa takılmasın.. 3'lü ve 5'li daha iyi olmaz mıydı..

Melih1802

mustafa_cmbz

illa aynısı olcak diye arama bence ,ayak ölçüleri tutuyorsa dişi erkek takım değiştir geç..Çünki karşı taraf yanan kısım tekrar aynı sıkıntıyı yaratır..

Melih1802

Alıntı yapılan: mustafa_cmbz - 14 Mayıs 2023, 12:17:35illa aynısı olcak diye arama bence ,ayak ölçüleri tutuyorsa dişi erkek takım değiştir geç..Çünki karşı taraf yanan kısım tekrar aynı sıkıntıyı yaratır..
Yukarıda yazılanları okusaydın keşke.

mustafa_cmbz

Alıntı yapılan: Melih1802 - 14 Mayıs 2023, 12:52:03Yukarıda yazılanları okusaydın keşke.

melih anlaşamadığımız yer neresi? sen bu soketten nerde bulurum diyorsun ( aynısından ) bende sana diyorum ki takım bul geç yani aynı tip olmasa da ( kilit yeri vs. ayak aralıkları ve akım kapasitesi uygun bi tip olsun yeterli diyorum)

ilaveten tek taraflıda değiştirmemeni hatırlatmışım.ne var bunda ?