Pickit 2 yazılımını kuramıyorum

Başlatan ajanda_, 15 Aralık 2023, 19:40:49

ajanda_

evet uzun zamandır  pickit 2 yazılımı ile  işim olmamıştı  şimdi bir işlemciye  hex kodu  atacam ama  arayüzü  kuramadım bir türlü  bu hata mesajı çıkıyor ne yapmam lazım  çözemedim bir türlü  ?

istinaf duvarı

Sistemde net framework 2.0 yüklü olmadığı için bu hata çıkıyor. Net framework 3.5'i(2.0'ı içerir.) kurarsan sorun ortadan kalkar.

ajanda_

Alıntı yapılan: istinaf duvarı - 15 Aralık 2023, 20:24:21Sistemde net framework 2.0 yüklü olmadığı için bu hata çıkıyor. Net framework 3.5'i(2.0'ı içerir.) kurarsan sorun ortadan kalkar.

hay Allah razı olsun ustam eskiden böyle birşey yoktu  direk ileri ileri deyince kuruyordu.  kendisi otomatik bir linke  yönlendirdi  indirdim bir dosya kurdum olmadı nedense ?

Erol YILMAZ

Pickitminus yazılımını kullanın.
Çok daha kaliteli...

http://kair.us/projects/pickitminus/

istinaf duvarı

Alıntı yapılan: ajanda_ - 15 Aralık 2023, 20:40:27hay Allah razı olsun ustam eskiden böyle birşey yoktu  direk ileri ileri deyince kuruyordu.  kendisi otomatik bir linke  yönlendirdi  indirdim bir dosya kurdum olmadı nedense ?

Pickit yazılımı C# ile yazılmış olduğu için net framework ister. Windows özelliklerini aç kapa kısmında net framework 2.0 ve 3.5'in aktif olup olmadığına bak.

Erol hoca doğru söylüyor. Pickit Minus çok daha iyi.

veliusta

Alternatif: Windows 7'li sistemde deneyebilirsin.